سلام دوستان عزیز پشتیبان وردپرس ؛ پنجره‌های پاپ آپ برای اهداف مختلفی در وب‌سایت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای مثال هنگام ورود کاربری به وب‌سایت، شما با استفاده از پنجره‌های پاپ آپ قادر خواهید بود فیلم، عکس، لینک، ویدئو، فرم ثبت نام و خیلی از چیز های دیگر را به او نمایش دهید. روش‌های مختلفی برای ایجاد پاپ آپ در وردپرس وجود دارد. اما یکی از راحت‌ترین و دردست‌ترین روش‌ها استفاده از افزونه WordPress Popup می‌باشد. که می‌تواند کمک شایانی به ایجاد پاپ آپ هایی حرفه‌ای در وب‌سایت به شما کند.

 

ایجاد پاپ آپ در وردپرس با افزونه WordPress Popup

افزونه WordPress Popup

افزونه WordPress Popup یکی از بهترین افزونه‌های موجود برای ایجاد پاپ آپ در وردپرس می‌باشد که توانسته بیش از 40000 نصب فعال و امتیاز 4.5 از 5 ستاره را در مخزن وردپرس ثبت نماید. این افزونه که توسط Damian Logghe توسعه داده شده است امکانات بی‌نظیری را برای ایجاد پاپ آپ در اختیار کاربرانش قرار داده است.

امکانات افزونه WordPress Popup

  • نمایش پنجره‌ها پاپ آپ در صفحات خاص، قالب ها، پست ها و غیره.
  • نمایش پاپ آپ در موبایل و دسکتاپ.
  • فیلتر کردن حرفه‌ای کاربران مختلف برای نمایش پاپ آپ به آن‌ها.
  • انتخاب 5 مکان مختلف در وب‌سایت برای نمایش پاپ آپ.
  • شخصی سازی کامل استایل پاپ آپ.
  • زمان بندی نمایش پاپ آپ در وب‌سایت.
  • استفاده از شورت کد برای شبکه‌های اجتماعی.
  • سازگاری با پلاگین‌های Gravity Forms، Ninja Forms، Contact form 7، USP Forms، Infusion Soft، Jetpack، Mailpoet، Mailchimp for WP، Postmatic، Any generic form.
آسیب پذیری امنیتی از نوع XSS در افزونه جت پک وردپرس

نصب و راه اندازی افزونه WordPress Popup

برای نصب و فعال سازی افزونه ایجاد پاپ آپ در وردپرس از منوی سمت راست پیشخوان به تب افزونه> افزودن مراجعه کرده و اقدام به نصب و فعال سازی آن نمایید. پس از فعال کردن افزونه عبارتی تحت عنوان “Popup” در منوی پیشخوان ایجاد می‌شود.

نصب و راه اندازی افزونه WordPress Popup

شروع کار با افزونه WordPress Popup

برای شروع کار با افزونه و ایجاد پاپ آپ در وب‌سایت وردپرسی  ابتدا مروری بر تنظیمات افزونه داشته و سپس به طریقه ایجاد پنجره پاپ آپ خواهیم پرداخت.

Settings

این بخش مربوط به تنظیمات کلی افزونه می‌باشد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

تنظیمات  افزونه WordPress Popup

Ajax:

اگر از افزونه‌های کش وردپرس استفاده می‌کنید پیشنهاد می‌شود این گزینه را فعال نمایید.

Enable Debug mode:

این گزینه مربوط به فعال کردن حالت اشکال زدایی می‌باشد که باعث عدم فشرده سازی فایل‌های JavaScript خواهد شد.

Enable safe mode:

این گزینه می‌توانید حالت Safe Mode‌ را برای پنجره پاپ آپ فعال نمایید.

Remove shortcodes style: افزونه استایل‌ شورت‌کدها را به صورت پیشفرض اعمال می‌کند اگر می‌خواهید این عمل را دستی انجام دهید این گزینه رو فعال نمایید.

Delete all data on Uninstall: اگر تمایل دارید تمام تنظیمات صورت گرفته بر روی افزونه در هنگام حذف افزونه پاکسازی شوند این گزینه را فعال کنید.

Add New

از این بخش می‌توانید پنجره پاپ آپ خود را ساخته و منتشر نمایید.

 

ایجاد پاپ آپ در وردپرس با افزونه WordPress Popupابتدا عنوان پنجره پاپ آپ را انتخاب کرده و سپس در کادر موجود در بخش نوشته، متن و عکس دلخواه خود را وارد کنید.

PopUp Appearance

این بخش مربوط به تنظیمات استایل‌ پنجره پاپ آپ، از جمله تنظیمات سایه، رنگ بک گراند و نوشته‌ها، عرض و حاشیه پنجره پاپ آپ و دیگر تنظیماتی از این دست می‌باشد.ایجاد پاپ آپ در وردپرس با افزونه WordPress PopupOverlay: از این بخش میزان وضوح اطراف پنجره پاپ آپ را تعیین نمایید.Popup Background: رنگ بک گراند پنجره پاپ آپ را از این بخش مشخص کنید.ایجاد پاپ آپ در وردپرس با افزونه WordPress PopupPopup Box: اندازه عرض پنجره پاپ آپ و رنگ متن درون آن را از این بخش می‌توانید تعیین کنید.Popup Shadow: میزان و رنگ سایه پنجره پاپ آپ از این بخش قابل تنظیم می‌باشد.ایجاد پاپ آپ در وردپرس با افزونه WordPress PopupBorder: میزان حاشیه پنجره پاپ آپ نیز از این بخش قابل شخصی سازی می‌باشد.Close: رنگ و استایل دکمه Close یا بستن را از این بخش تنظیم کنید.

سئو وردپرس با All In One Seo Pack

PopUp Display Rules

این بخش می‌تواند بسیار کاربردی و مفید باشد، زیرا مربوط به مجموعه‌ای از قوانین نمایش پاپ آپ است. از این بخش می‌تونید پنجره پاپ آپ را در پست و صفحه‌ی خاصی و یا برای سطح‌های مختلف کاربری به نمایش گذارید.ایجاد پاپ آپ در وردپرس با افزونه WordPress Popup

Display Options

این بخش مربوط به تنظیمات طریقه نمایش پنجره پاپ آپ در وب‌سایت می‌باشد.ایجاد پاپ آپ در وردپرس با افزونه WordPress PopupPosition: مکان نمایش پنجره پاپ آپ در وب‌سایت را از این بخش تعیین کنید.Trigger: زمان نمایش پنجره پاپ آپ را از این فیلد مشخص کنید که در هنگام بارگذاری صفحه وب‌سایت باشد و یا هنگام اسکرول کردن کاربر.ایجاد پاپ آپ در وردپرس با افزونه WordPress PopupCookies: کوکی‌ها را از این بخش می‌توانید تنظیم کنید.Close options: با فعال بودن این گزینه اگر یک فرم یا شورت کد اجتماعی داشته باشید پنجره پاپ آپ به صورت خودکار بسته خواهد شد.Other options: از این بخش قابلیت Test Mode و Animation قابل تنظیم می‌باشد.در پایان بر روی گزینه‌ی انتشار کلیک نمایید.حال به وب‌سایت خود مراجعه می‌کنیم تا ببینیم افزونه به درستی کار خواهد کرد یا نه.

ایجاد پاپ آپ در وردپرس با افزونه WordPress Popup

همانطور که مشاهده می‌کنید افزونه مورد نظر ما با تنظیماتی که بر روی آن اعمال کردیم به درستی نمایش داده می‌شود. شما نیز می‌توانید پنجره‌های پاپ آپی به مراتب حرفه‌ای تر با استفاده از این افزونه ایجاد نمایید.

نتیجه پایانی

بدون شک ایجاد پنجره‌های پاپ در وب‌سایت تاثیر بسزایی در رشد کسب و کار شما خواهد داشت. اما دقت کنید که استفاده بیش از حد از این پنجره‌ها از حوصله‌ی کاربران خارج بوده و نتیجه‌ای کاملا عکس را در بر دارد. و باعث افت بازدید از وب‌سایت و درنتیجه افت کسب و کار شما خواهد شد. درنتیجه در بکار گیری این پنجره‌ها نهایت دقت را داشته باشید.افزونه WordPress Popup که امروز معرفی کردیم یکی از بهترین افزونه‌های موجود برای ایجاد پاپ آپ در وردپرس می‌باشد. که شما را برای ایجاد چنین پنجره‌هایی درون وب سایت یاری می‌کند.

نمایش مطالب محبوب وردپرس با افزونه Popular Posts

با تشکر از همراهی شما. 😎

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

محصول جدید
افزونه پیشرو لاگین

افزونه ورود و عضویت، بهترین جایگزین افزونه دیجیتس
این افزونه توسط تیم توسعه پشتیبان وردپرس تولید شده است.
بستن
نمایش مجدد
پاسخگوی آنلاین پشتیبان وردپرس
پاسخگوی آنلاین پشتیبان وردپرس
سید داود موسوی

سلام، موسوی هستم.

به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز خود خدمات یا دوره آموزشی مناسب را انتخاب کنید.

از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

۰۲۱-۹۱۰۱۴۵۱۲ ارتباط در اسکایپ