|

پشتیبان وردپرس چطور متولد شد؟

تولد ما بابت رفع نیازهای مشتریانمان بود!

من سید داود موسوی هستم، مؤسس اینجا و ۹ ساله که من پشتیبان وردپرس رو اداره می‌کنم.

مردم از من می‌پرسند که چرا پشتیبان وردپرس رو ساختم، چون خدمات پشتیبانی کاره سختیه و نیاز به تعهد و صبوری زیادی داره و هر کسی تمایل به داشتن تعهد در هر شرایطی رو نداره.

در گذشته من یک فریلنسر (آزادکار) بودم و پروژه‌های طراحی سایت و برنامه‌نویسی رو با فریم‌ورکهای php انجام می‌دادم و بین مشتریانم از بابت اینکه کارها رو مرتب و تمیز اجرا می‌کردم و تحت هر شرایط کار رو تموم می‌کردم مشهور بودم!

من برای انجام کارها قوانین خودم رو داشتم و چون طبق اصول خاصی کار می‌کردم همه از نتیجه کارم راضی بودن و کم کم تعداد پروژه‌های طراحی به پشتیبانی تبدیل شد یعنی اگر یک مشتری بابت یک سایت پیش من می‌آمد، سایتهای دیگر یا سایتهای دوستانش رو هم به من می‌سپرد تا از نظر فنی نگهداریشون کنم.

از سال ۱۳۸۸ تا ۱۳۹۴ به همین منوال پیش رفت اما چون تعداد کارها زیاد شد و نیاز بود تا بصورت مرتب از مشتریان هزینه دریافت کرد ۲ نیاز باعث شد تا سایت پشتیبان وردپرس متولد بشه:

۱. نیاز به رسمی‌تر کار کردن ۲. نیاز به سیستم تیکتینگ

این ۲ نیاز از اونجایی ایجاد شد که مشتریان من از روشهای مختلف درخواست خودشون رو برای من ارسال می‌کردن مثل: ایمیل، تلگرام، ایمیل، پیامک و …

از انتهای سال ۱۳۹۵ دیگر به تنهایی امکان ارائه خدمات با همون کیفیت اول رو نداشتم چون تعداد درخواستها و سایتها زیاد شدن، بابت همین موضوع همکاران جدید را استخدام کردم تا کیفیت خدمات افت نداشته باشه!

ما برای توسعه پشتیبان وردپرس همیشه نیاز به نیروی آموزش دیده و متعهد داریم که باعث شد ما بخش آموزش را هم ایجاد کنیم و همه خدماتی که خودمان ارائه میدادیم رو آموزش بدیم و از بهترین دانشجویان خودمون دعوت به همکاری کنیم.

همین موضوع باعث شد که دومین سایت ما یعنی پیشرو آکادمی هم متولد بشه که مکمل پشتیبان وردپرس باشه و هماهنگ با رشد پشتیبان وردپرس، نیروهای لازم بصورت همزمان تربیت بشن!

تا به امروز این سفر فوق‌العاده‌ای بوده و من از همه افرادی که در این سالها به ما پیوستن و به هر دلیلی از ما جدا شدن، سپاسگزارم.

ما برای ساخت محصولی فوق‌العاده در قالب خدمات حرفه‌ای متعهدیم و ادامه می‌دیم، همچنین رضایت مشتریانمون رو همیشه در اولویت قرار می‌دیم! 

از اینکه تا به اینجا مطلب رو خوندی و به احتمال زیاد از خدمات ما استفاده کردی از شما سپاسگزام.

همیشه می‌تونی با ارسال ایمیل به آدرس david@wphelper.ir مستقیماً با من در تماس باشید.

من منتظر پیامهای شما هستم

 

دوستدار شما

سید داود موسوی