|

چرا از خدمات پشتیبان وردپرس استفاده کنید؟

بیایید با ۳ داستان واقعی که هر روز ما از مشتریان عزیزمان می‌شنویم شروع کنیم

داستان اول: مدیر یک آنلاین شاپ کوچک

من مدتی پیش تصمیم گرفتم یک سایت وردپرسی برای خودم بسازم. تحقیق کردم دیدم وردپرس گزینه خوبیه و در نهایت به من کمک کرد تا به راحتی سایت خودم را ایجاد کنم. اما بعد از مدتی، متوجه شدم که نگهداری از یک سایت وردپرسی اصلاً کار ساده ای نیست. به روزرسانی های مکرر هسته وردپرس، افزونه ها و قالب ها خیلی گیجم کرد و کلی زمانم رو گرفت. همچنین، همیشه احتمال داشت که با یک مشکل فنی مواجه شوم که نیاز به کمک یک متخصص داشته باشد.

یک روز صبح رفتم سراغ سایت تا سفارشات رو چک کنم که دیدم سایت دچار مشکل شده و بالا نمیاد. نمی‌توانستم به آن دسترسی داشته باشم. نگران شدم که سایتم از دست رفته باشد و …

داستان دوم: مدیر یک سایت آموزشی

من یک مدرس هستم و خیلی وقت بود تصمیم داشتم که یک سایت آموزشی درست کنم و می خواستم مهارت های خودم را به دیگران آموزش بدهم. با یک طراح سایت فریلنسر آشنا شدم و با او قرار گذاشتم که سایت آموزشی من را طراحی کند.

طراحی سایت خیلی خوب پیش رفت. طراح سایت بسیار حرفه ای بود و تمام خواسته های من را انجام داد و ۳ ماهی از طراحی سایت من گذشت و با ترافیکی که از اینستاگرام روی سایت آوردم فروش سایت شروع شد و هر ماه درآمد عالی از سایت داشتم.

برای تعطیلات نوروز قرار شد کمپین فروشی داشته باشیم و مشکل بزرگی پیش آمد !!!

افراد بعد از خرید دچار مشکل می‌شدند و نیاز بود این مشکل فوری حل بشه !

روزگارم سیاه شد !!!

طراح سایت دیگه پاسخگو نبود. با او بارها تماس گرفتم، اما جواب نمی‌داد. خیلی نگران شدم. نمی‌دانستم که باید چه کار کنم !!!

سایت آموزشی من تبدیل بک یک منبع درآمد مهم برای من شده بود. اگر سایت من از دسترس خارج می‌شد، خیلی ضرر می کردم. تصمیم گرفتم که خودم مشکل را حل کنم. با کمک دوستانم، توانستم تا حدی مشکلات سایت را حل کنم اما همچنان مشتریان تماس می‌گرفتن و بد و بیراه میگفتن چون برخی از مشکلات باقی مانده بود و …

داستان سوم: مدیر یک شرکت

بنده مدیر شرکت هستم و به تازگی تصمیم گرفتم تا وارد دنیای آنلاین شویم و سایتی برای شرکت خود طراحی کنیم. تصمیم گرفتم با یک شرکت معتبر طراحی سایت همکاری کنم که کار تمیز و بدون نقص اجرا بشه !

کار شروع شد و اولین مرحله از همکاری را با موفقیت طی کردیم و سایتی زیبا و کارآمد طراحی شد. اما مشکلات آغاز نشدند تا زمانی که سایت برای مشتریان باز شد. شرکت طراح سایت به طور مداوم تاخیر زیادی در رسیدگی به مشکلات فنی سایت و همچنین در ارائه پشتیبانی داشتن !

برای نمونه، در جمعه سیاه، سایت یک خطا در فرآیند ثبت سفارش داشت که این خطا باعث از دست رفتن ۱۰% از مشتریان شد. ما به شرکت طراح سایت یک تیکت ارسال کردیم ولی پاسخ آنها به مدت ۲ روز به تأخیر افتاد. در این مدت، مشتریان دیگر هم با همین مشکل روبه‌رو شدند و این باعث افت شدید در فروش شرکت شد عملاً این شرکت ما را نابود کرد !!!

با توجه به آمار، این تأخیر در پاسخگویی به مشکلات فنی به کاهش ۲۰% در رضایت مشتریان و ۱۵% در فروش منجر شد و …

خدمات پشتیبانی اختصاصی ما پاسخگوی تمام نیازهای شما

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمنده که به شما اجازه میده هر نوع سایتی رو با بالاترین سرعت ایجاد و ایده خودتون رو تست کنید. این واقعاً عالیه درسته ؟

نکته مهم اینکه وردپرس یک سیستم رو به رشد هست و هر روز موارد جدید بهش اضافه میشه که باعث میشه این سیستم نیاز به مراقبت و نگهداری مداوم داشته باشه. همونطوری که شما وقتی یک خودرو می‌خرید از روز اول بیمه‌اش می‌کنید، سایت وردپرسی هم نیاز به بیمه یا همون خدمات پشتیبانی فنی داره !!!

گارانتی بی قید و شرط بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

برای اینکه بتوانیم در زمینه خدمات پشتیبانی سایت در خدمت شما باشیم، نیاز است تا از سایت و روندی که تا کنون روی سایت داشته‌اید بیشتر بدانیم. پس روی دکمه زیر کلیک کرده و فرم پذیرش پشتیبانی را با دقت پر کنید :

 

نکته مهم: بعد از اینکه فرم رو پر کردید، فرم شما توسط کارشناس پذیرش بررسی و با شما تماس خواهیم گرفت پس شماره ای را در فرم وارد کنید که در ساعات کاری پاسخگو هستید.