خدمات امنیت وردپرس

در این سرویس هکرهای کلاه سفید ما سایت شما را امن کرده و نگهداری می کنند.

چرا خدمات امنیت وردپرس مهم است ؟

چرا ؟

خیلی ساده است، شما کلی تلاش می‌کنید تا یک سایت خوب با ترافیک و فروش عالی داشته باشید دقیقاً مثل اینکه شما یک مغازه با دکوراسیون عالی و با محصولات با کیفیت آماده کنید اما در این مغازه رو باز بزارید و شب به منزل بروید و انتظار داشته باشید که در طول شبانه روز هیچ کسی از مغازه دزدی نکنه !!!

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا به زبان ساده یک سایت ساز معروف است و چون کدهای این سیستم همچنان که در اختیار شماست، در اختیار هکر هم هست، بابت همین موضوع، هکر می‌تواند تمامی کدهای وردپرس را بررسی و راههای نفوذی در آن پیدا کند پس امنیت در وردپرس اولین اولویت صاحب کسب و کار و طراح و پشتیبان سایت باید باشد.

از آنجایی که کدهای هسته وردپرس بسیار امن هستند پس بهترین راه نفوذ هکرها بررسی کدهای قالب و مخصوصاً افزونه هاست که نیازه با احتیاط بیشتری از افزونه‌های وردپرسی استفاده کرد.

 

خدمات افزایش امنیت وردپرس به شما چه کمکی می‌کند ؟

از آنجایی که تیم امنیت پشتیبان وردپرس توسط هکرهای کلاه سفید مدیریت می‌شود، به خوبی سایت شما را بررسی کرده و ضعفهای امنیتی سایت شما را در قالب یک چک لیست ۵۰ موردی بازبینی و بهینه سازی می‌کنند.

این چک لیست براساس سالها تجربه در پاکسازی و افزایش امنیت سایتهای بزرگ ایرانی و خارجی آماده شده و پاسخگوی کلیه سایتهای وردپرسی است. امنیت سایت وردپرس دیگر با نصب یک افزونه تأمین نمی‌شود و نیاز به تخصص دارد.

تخصص و تجربه ما، تضمین امنیت سایت شما

 

آیا برای خدمات افزایش امنیت وردپرس پلن دارید ؟

ما برای شما ۲ پلن بی نظیر داریم. اولین مورد برای افزایش امنیت سایت شماست که یک بار انجام می‌شود و دومی برای نگهداری امنیت سایت شما طراحی شده که بصورت ماهانه است تا سایت شما در این مدت توسط هکرهای کلاه سفید ما مانیتور و از هک شدن جلوگیری کنند.

چک لیست امنیت وردپرس
۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان
فقط یکبار
افزایش امنیت هاست و سرور
افزایش امنیت هسته وردپرس
افزایش امنیت قالب سایت
افزایش امنیت افزونه ها
افزایش امنیت دیتابیس

در این پلن هکرهای کلاه سفید ما یکبار چک لیست ۵۰ موردی را برای سایت شما اجرا کرده و بعد از آن نگهداری سایت با شماست و اگر بخواهید نگهداری با ما باشد نیاز است پلن امنیت هم تهیه بفرمایید.

این پلن را می خواهم
نگهداری امنیت وردپرس
۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
بصورت ماهانه
مانیتورینگ هاست و سرور
مانیتورینگ هسته وردپرس
مانیتورینگ قالب سایت
مانیتورینگ افزونه ها
مانیتورینگ امنیتی گوگل سرچ کنسول

در این پلن هکرهای کلاه سفید ما بصورت مداوم سایت شما را مانیتور و از هک شدن و نفوذ هکر به سایت جلوگیری می کند. در این پلن بهینه سازی صورت نمی گیرد پس نیاز است ابتدا پلن چک لیست را تهیه بفرمایید.

این پلن را می خواهم

سوالاتی که مشتریان قبلی پرسیده‌اند

پاسخ کوتاه بله است اما بزارید کامل توضیح بدم.

هر سایتی که در نتایج گوگل نمایش داده بشه قابل تست توسط رباتهای هکرهای کلاه سیاه قرار میگیره و تستهای نفوذ روی آن انجام میشه. پس فرقی نمی کنه که سایت شما چه زمانی ایجاد شده باشه فقط کافیه در نتایج گوگل نمایش داده بشه و چون برای امنیت سایت کاری انجام نشده، پس قابل هک شدن هست !!!

خیر

سایت شما بعد از چک لیست تا زمانیکه مشکل امنیتی جدید در دنیای هکرها گزارش نشود ایمن بوده و هر زمانی که مشکل امنیتی جدید گزارش شود سایت شما آسیب‌پذیر خواهد شد.

بهترین نتیجه تهیه پلن امنیت و بعد از آن تهیه خدمات نگهداری امنیت ماهانه است که سایت شما همیشه در بهترین وضعیت خود قرار گیرد.

بله ممکن است هک شود !!!

روی سایت شما موارد امنیتی بهینه شده اما امنیت هیچ وقت ۱۰۰ ٪ نیست !!! خبر خوب این است که به هر دلیلی اگر سایت شما هک شود، در کمترین زمان سایت بررسی شده، پاکسازی انجام می‌شود و راه نفوذ هکر شناسایی و بسته خواهد شد.

اگر هر تغییر یا اختلالی توسط هکر ایجاد شده باشد، در کمترین زمان بررسی و به حالت اولیه بازگردانی خواهد شد. (این مورد معمولاً در گوگل سرچ کنسول نمایش داده شده که باعث افت رتبه سایت میگردد.)

توجه داشته باشید که هر چقدر نتایج سایت شما در گوگل بیشتر شود، بیشتر مورد حمله و نفوذ توسط هکرها و رباتهای هکرها قرار میگیرد پس نیاز است در هر مرحله با تیم امنیت ما همکاری کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. کلیه خدمات ما تضمینی بوده و نتیجه مطلوب را برای شما خلق خواهیم کرد.

بله دوره متخصص امنیت وردپرس

از آنجاییکه ما در پشتیبان وردپرس تمایل داریم با مشتریان خود تعامل خوبی داشته باشیم این نیاز شما هم دیده شده و از لینک زیر می‌توانید در مورد دوره متخصص امنیت وردپرس اطلاعات بیشتری را دریافت کنید :

دوره متخصص امنیت وردپرس

 

 

برای پاسخ به این سوال نیاز است مسئله را از دید ۲ فرد بررسی کنیم :

  1. کاربری که از ما پلن امنیت تهیه کرده‌اند، خدمات پاکسازی بصورت رایگان انجام می‌شود.
  2. کاربری که از ما پلن امنیت تهیه نکرده است، خدمات پاکسازی بصورت پروژه‌ای برای ایشان انجام می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از لینک زیر استفاده کنید :

 

 

نیاز به مشاوره داری ؟

برای دریافت مشاوره رایگان امنیت، لطفاً با شماره ۱۶-۲۳-۱۷۳-۰۹۱۲ (موسوی) در تماس باشید.