خدمات افزایش امنیت سایت وردپرسی شما

در این سرویس هکرهای کلاه سفید ما سایت شما را امن کرده و نگهداری می کنند.

چرا خدمات افزایش امنیت وردپرس مهم است ؟

خیلی ساده و رک و راست بگم که شما کلی تلاش می کنید تا یک سایت خوب داشته باشید و باهاش پول در بیارید مثل این هست که شما یک مغازه شیک با محصولات عالی آماده کنید اما در این مغازه رو باز بزارید و انتظار داشته باشید که در طول شبانه روز هیچ کسی از مغازه دزدی نکنه !!!

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا (سایت ساز به زبان ساده) معروف است و چون سورس این سیستم همچنان که در اختیار شماست، در اختیار هکر هم هست و بابت همین موضوع هکر می تواند تمامی کدهای وردپرس را بخواند و راه نفوذی در آن پیدا کند.

از آنجایی که کدهای هسته وردپرس بسیار امن هستند پس بهترین راه نفوذ هکرها بررسی کدهای قالب و مخصوصاً افزونه هاست که نیازه با احتیاط بیشتری از افزونه های وردپرسی استفاده کرد.

 

خدمات افزایش امنیت وردپرس به شما چه کمکی می کند ؟

از آنجایی که تیم امنیت پشتیبان وردپرس توسط هکرهای کلاه سفید مدیریت می شود به خوبی سایت شما را بررسی کرده و ضعف های امنیتی سایت شما را در قالب یک چک لیست ۵۰ موردی بازبینی و تقویت می کنند.

این چک لیست براساس سالها تجربه در پاکسازی و افزایش امنیت سایتهای بزرگ آماده شده و پاسخگوی کلیه سایتهای وردپرسی است.

تخصص ما، تضمین امنیت سایت شما

 

آیا برای خدمات افزایش امنیت وردپرس پلن دارید ؟

ما برای شما ۲ پلن داریم اولی برای افزایش امنیت سایت شماست که یک بار انجام می شود و دومی برای نگهداری امنیت سایت شما طراحی شده که بصورت دوره های ۶ ماهه و یک ساله است تا سایت شما در این مدت توسط هکرهای کلاه سفید ما مانیتور و نگهداری شود.

چک لیست امنیت
۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان
فقط یکبار
بهینه سازی هاست و سرور
بهینه سازی هسته وردپرس
بهینه سازی قالب سایت
بهینه سازی افزونه ها

در این پلن تیم متخصص ما یکبار چک لیست ۵۰ موردی برای سایت شما اجرا می شود و بعد از آن نگهداری سایت با شماست و اگر بخواهید نگهداری با ما باشد نیاز است پلن امنیت هم تهیه بفرمایید.

این پلن را می خواهم
نگهداری امنیت
۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
بصورت ماهانه
مانیتورینگ هاست و سرور
مانیتورینگ هسته وردپرس
مانیتورینگ قالب سایت
مانیتورینگ افزونه ها

در این پلن تیم ما بصورت مداوم سایت شما را مانیتور و از هک شدن و نفوذ هکر به سایت جلوگیری می کند. در این پلن بهینه سازی صورت نمی گیرد پس نیاز است ابتدا پلن چک لیست را تهیه بفرمایید.

این پلن را می خواهم

نیاز به مشاوره داری ؟

برای دریافت مشاوره رایگان لطفا با شماره های ۹۱۰۱۴۵۱۲-۰۲۱ داخلی ۱۰۰ و یا ۰۹۱۹۰۲۸۲۹۵۱ در تماس باشید.