پاکسازی کدهای مخرب از سایت وردپرسی شما

این سرویس توسط هکر کلاه سفید به عنوان امنیت کار انجام می‌شود و تضمین ۱۰۰ درصد دارد.

عالیه، می‌خواهم سایتم را بررسی کنید

ویروس کشی سایت وردپرس

امروزه سایت‌های بسیار زیادی با استفاده از وردپرس ایجاد شده‌اند و در واقع وردپرس یک سایت ساز بزرگ جهانی است که توانایی اجرای سایت‌های بزرگ و کوچک را به خوبی دارد و می‌تواند به شما کمک کند که کسب و کار آنلاین خود را ایجاد کنید و از این طریق فروش خود را شروع کنید تا در سطح اینترنت بازاریابی بسیار عالی و فروش بسیار خوبی را کسب کنید.

اما تا حالا فکر کرده اید که اصلاً وردپرس امنیت خوبی دارد یا نه ؟!؟

نمی‌دانم و می‌خواهم شما امنیت سایتم را بالا ببرید !

امنیت سایت خود را به چه کسی بسپاریم؟

یکی از سخت‌ترین مواردی که شما در مدیریت سایت دارید این است که اصلاً باید امنیت سایت را به چه کسی بسپارید تا به صورت حرفه‌ای سایت شما را امن کند و شما بتوانید از حمله هکر‌ها در امان باشید.

در واقع امروزه افراد زیادی در زمینه امنیت سایت فعالیت می‌کنند که اعتماد به آن‌ها سخت است و نمی‌شود به همین سادگی‌ها سایت را به آن‌ها سپرد تا امنیت سایت را تامین کنند.

برای تامین امنیت وب سایت شما نیاز است که همه اطلاعات مدیریتی سایت را به فرد دهید و او باید با بررسی کردن این اطلاعات، امنیت سایت شما را تامین کرده و همین خودش یک خطر بزرگ امنیتی است که اگر آن فرد اطلاعات سایت شما را به سرقت ببرد چه می‌کنید؟

 

سایت هک شده

پس به همین سادگی‌ها یک متخصص وردپرس برای خود پیدا نکنید و باید به صورت حرفه‌ای سابقه آن فرد یا شرکت را پیدا کرده تا بتوانید ببینید قبلاً با چه سایت‌ها و افرادی همکاری داشته و یا فرد قابل اطمینانی هست یا خیر، این موارد را خوب در نظر بگیرید تا مشکلی برای اطلاعات سایت شما پیش نیاید.

نظر آقای احمد نجفی

مدیر وب سایت Girs.ir

چرا امنیت سایت را به پشتیبان وردپرس بسپاریم؟

خیلی خب شاید هنوز شما فردی باشید که پشتیبان وردپرس را به خوبی نمیشناسید و تازه به سایت پشتیبان وردپرس مراجعه کرده باشید، در این بخش با ما همراه باشید تا به شما توضیح دهیم که چرا انجام امنیت سایت خود توسط پشتیبان وردپرس به نفع شماست.

امنیت وردپرس

پشتیبانی و تامین امنیت بیش از ۳۷۰۰ سایت

ما در پشتیبان وردپرس و در خدمات پشتیبانی که به ارائه می‌دهیم امنیت و پشتیبانی بیش از ۳۷۰۰ سایت وردپرسی از کوچک تا بزرگ را در دست داریم و همین هم باعث شده در این زمینه تجربه بسیار زیادی داشته باشیم و بتوانیم به خوبی امنیت سایت شما را تامین کنیم، تیم پشتیبان وردپرس از  متخصص‌های وردپرسی تشکیل شده که سال‌ها در این زمینه فعالیت دارند و تمامی حفره‌های امنیتی که ممکن است در سایت شما باشد را بررسی کرده اند و می‌توانند امنیت بسیار خوبی را برای سایت شما فراهم کنند.شما هم می‌توانید در کنار همین ۳۷۰۰ سایت مشتری ما باشید و امنیت سایت خود را تا چند برابر افزایش دهید تا بتوانید در کسب و کار خود همیشه یک وضعیت عالی را داشته باشید و از نظر ایمنی هیچ خطری شما را تحدید نکند.

می‌خواهم شما امنیت سایتم را بالا ببرید !

تضمین حسن انجام کار

بعد از اینکه سایت شما توسط کارشناسان امنیت پشتیبان وردپرس بررسی شد و بطور کامل چک لیست امنیت پیاده سازی و یا کدهای مخرب سایت پاکسازی شد به مدت ۳۰ روز کاری مانیتور شده و در صورتیکه مورد امنیتی پیش آید بطور کامل برطرف خواهد شد.

خدمات افزایش امنیت سایتپاکسازی سایت ویروسی

ما فقط اقدامات ساده‌ای را برای امنیت سایت شما انجام نخواهیم داد و وقتی شما این خدمات را از ما سفارش می‌دهید ما تمامی اطلاعات مدیریتی سایت شما را می‌گیریم تا بخش به بخش سایت شما را بررسی کنیم، کد‌های سایت هم یکی از موارد مورد بررسی ما است که خیلی بر روی آن تاکید داریم و سعی داریم که هیچ کد ویروسی در سایت شما وجود نداشته باشد و شما یک فعالیت مستمری از نظر ایمنی داشته باشید.

این کد‌های ویروسی همان‌طور که گفتیم از اصلی‌ترین موانع بسیار امنیتی در سایت شما هستند که ممکن است برای همیشه سایت شما را نابود کنند که ما حتما به این مبحث مهم می‌پردازیم.

تامین امنیت انواع وب سایت وردپرسی

ممکن است شما یک سایت شرکتی داشته باشید و یا یک سایت فروشگاهی داشته باشید و یا اصلا یک وبلاگ با استفاده از وردپرس برای خود ایجاد کرده باشید، همان‌طور که می‌دانید تاممی امکانات این سایت ها باهم متفاوت هستند و صد در صد تامین امنیت برای این امکانات و سایت‌های مختلف هم به صورت متفاوتی خواهد بود.خیلی خب با این همه مزیت‌های پشتیبان وردپرس هنوز هم شک دارید پشتیبان وردپرس بهترین انتخاب برای شما خواهد بود؟ قطعا شما می‌توانید پشتیبانی سایت خود را به صورت حرفه‌ای به پشتیبان وردپرس بسپارید.

سوالاتی که ممکن است برای شما هم مهم باشند

براساس تجربه کاری ما پاکسازی سایتهای ویروسی بین ۳ تا ۵ روز کاری زمان نیاز دارند و در برخی موارد استثناء بین ۵ تا ۱۰ روز کاری زمان نیاز دارند.

بله، این روش هک سایت موسوم شده به مسمومیت سئو و تیم امنیت پشتیبان وردپرس این مشکل را بعد از پاکسازی کامل سایت برای شما حل خواهد کرد.

سایت شما توسط کارشناس امنیت پشتیبان وردپرس بطور کامل بررسی و پاکسازی بطور کامل انجام می شود. بعد از پاکسازی به مدت ۳۰ روز کاری ضمانت می شود که سایت شما هک نشده و در صورت بروز مشکل سریعاً بررسی و حل خواهد شد و به مدت پشتیبانی شما اضافه خواهد شد.

بعد از ۳۰ روز به شما یک دستورالعمل و راهنما در قالب توصیه نامه در تیکت به شما داده خواهد شد که اگر آن موارد رعایت شوند سایت شما هرگز به روشهای عمومی هک نخواهد شد.

سایت شما بعد از پاکسازی به مدت ۳۰ روز گارانتی و پشتیبانی دارد و در این زمان در صورتیکه سایت شما مجدد هک شود به سرعت توسط کارشناس امنیت بررسی و مشکل آن حل خواهد شد و به مدت زمان گارانتی شما اضافه خواهد شد و در صورتیکه از عملکرد تیم به هر دلیلی در زمان این ۳۰ روز ناراضی بودید می توانید به بخش مالی تیکت زده و درخواست عودت وجه نمایید.

بله، می توانید در صفحه اصلی سایت، دکمه سبز با عنوان بخش پشتیبانی را کلیک کرده، ثبت نام کنید و یک تیکت به بخش امنیت ارسال نمایید تا سایت شما قبل از ثبت سفارش بررسی شود.

توجه : این بررسی نیاز به دسترسی هاست و بخش پیشخوان وردپرس با دسترسی مدیرکل را دارد. لطفاً در تیکت این اطلاعات را قرار دهید.

بله، شما می توانید از دوره افزایش امنیت وردپرس استفاده کنید. در این آموزش براساس یک چک لیست حرفه ای سایت خود را بهینه سازی کرده و موارد نفوذ هکر را می گیرید و براساس سناریوهای پاکسازی که در این آموزش قرار داده شده می توانید سایت خود را در صورت آلوده شدن به کدهای مخرب بصورت کامل پاکسازی نمایید.

می خواهم این دوره را تهیه کنم و خودم یاد بگیرم

هزینه این سرویس بعد از بررسی کارشناس امنیت برآورد می‌شود اما شروع قیمت از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان بوده که بعد از بررسی کامل به شما اطلاع داده خواهد شد.

بعد از پرداخت می‌توانید تیکت پاکسازی را ارسال نمایید تا سریعاً انجام شود.

توجه : این مبلغ برای یکبار پاکسازی کامل بوده و به مدت ۳۰ روز کاری ضمانت انجام کار دارد.

اگر هنوز سوالی دارید با ما در تماس باشید

همین الان با شما ۰۹۱۹۰۲۸۲۹۵۱ تماس بگیرید.

می خواهم تیم شما سایتم را پاکسازی کند
علامت اخطار

بعد از زدن دکمه بالا مراحل ثبت نام شما طی می شود و بعد از آن نیاز است، یک تیکت به بخش پشتیبانی فنی بزنید و درخواست خود را جهت بررسی سایت خود ارسال نمایید.

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲۳ رای