|

⏰ انجام کارهای بیشتر با مدیریت زمان 

داستان از اینجا شروع شد که من هم مثل خیلی‌ها، کارهای زیادی داشتم و واقعاً زمان کافی برای انجام کارهایم نداشتم و جالب اینکه همیشه کارهای مهمم را فراموش می‌کردم و در پایان روز از کارهایی که انجام داده بودم راضی نبودم، اگر شما هم که در حال مطالعه این متن هستید، ممکن است شما هم دچار همین مشکلات باشید و از زندگی به این نحو راضی نباشید.

مشکل مدیریت زمان

✅ اگر شما هم با موارد زیر دست و پنجه نرم می‌کنید، دقیقاً این محصول آموزشی برای شماست :

 

👍 به شما تبریک می‌گویم که در تلاش هستید تا این مشکلات را حل نمایید. 👍

 

⭕️ چندین سال قبل من هم مانند شما بودم و همه موارد بالا در زندگی من مشکلات فراوانی ایجاد کرده بود و باعث شده بود که زندگی آرامی نداشته باشم و همیشه درگیر کارهای بی انتها باشم. در این محصول آموزشی می‌خواهم یک بار برای همیشه ذهن شما را مرتب کنم و کاری کنم که شما هم به همه کارهای مورد علاقه‌تان برسید و مشکل کمبود وقت برای شما هم حل شود.

 

❌ آیا همان مباحث کلیشه ای مدیریت زمان گفته می‌شود؟

این محصول آموزشی برعکس آموزشهای دیگر که موارد کلیشه‌ای همیشگی گفته می‌شود، از نوشتن چک لیست‌های پر و پیمان گرفته تا تیک زدن روزانه هدف‌ها، کاملا به سراغ موارد جدید می‌رود. بنابراین شما با تکنیک‌های به روز و اپلیکیشن‌های جدیدی آشنا می‌شوید که به راحتی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

 

❤️ در این آموزش چه مواردی آموزش داده می شود ؟

 

📚 آیا این آموزش فقط تئوریه؟

خیر. تجربه نشون داده فقط با تئوری کاری پیش نمی‌رود. مطالبی که ما گوش می‌دهیم در حافظه کوتاه‌مدت ما قرار می‌گیرد که این حافظه قدرت نگه داری بسیار پایینی دارد بنابراین ما به همراه تئوری عملی نیز کار خواهیم کرد و سعی می‌کنیم تا جای ممکن از شرکت کنندگان نیز استفاده کنیم.

 

🚫 اگر شرکت نکنم چه اتفاقی می‌افتد؟

دو نوع از افراد وجود دارند :

  1. اولین دسته که اکثریت هستند هیچ مدیریت زمانی برای خود ندارند. هر روز صبح که بیدار می‌شوند به خود می‌گویند هرچه پیش آید خوش آید بنابراین هیچ تغییری در زندگی آن‌ها ایجاد نخواهد شد.
  2. دومین دسته به مدیریت زمان اهمیت می‌دهند و خود به دو دسته دیگر تقسیم می‌شوند :
    1. سعی می‌کنند با همان متدهای قدیمی چند ده سال پیش ادامه بدهند که قطعا با وجود تکنولوژی ها و حواس پرتی های امروزی جوابگو نیست.
    2. دسته دوم ما هستیم که از تکنولوژی ها در جهت پیشرفت خود استفاده می‌کنیم و به روز پیش می‌رویم.

 

❇️ در این آموزش چه چیزهایی بدست می‌آوریم؟

گارانتی بازگشت وجه

💚 چه تضمینی وجود دارد که این دوره سودمند باشد ؟

این دوره با تمام دوره‌های برگزار شده در مورد مدیریت زمان در ایران متفاوت بوده و تنها به تکنیکهای مدیریت زمان اشاره نمی‌کند. ابتدا ما روی عوامل کمبود زمان و موانع اصلی حواس پرتی‌ها کار می کنیم و بعد از آن مروری بر مهمترین روشها و تکنیکهای مدیریت زمان خواهیم داشت و بعد از آن نوبت به مهمترین بخش آموزش یعنی کار با ابزارهای حرفه‌ای مدیریت زمان می‌رسد، که باعث می‌شود یکبار برای همیشه مدیریت کارهای روزانه و اهدافتان قابل پیگیری و رسیدگی گردد.

اگر شما در این کارگاه ۱ ساعته تنها کار با این ابزارها را یاد بگیرید دیگر هیچ وقت، موارد فراموشی کارها و یا بهم ریختگی کارهای روزانه را نخواهید داشت. با این حال اگر به هر نحوی از این کارگاه ناراضی بودید می‌توانید درخواست عودت هزینه داشته باشید و بدون هیچ گونه سوالی هزینه به شما عودت داده می‌شود.

☎️ آیا این آموزش پشتیبانی بعد از آموزش دارد ؟

بله حتماً، شما عزیزان می توانید از طریق ایمیل، با بنده در ارتباط باشید و سوالات و مشکلاتتان را ارسال کنید تا به آنها پاسخ دهم.

اطلاعات دوره

دسته‌بندی‌ها:

استاد

سید داود موسوی نسب نویسنده

عاشق یادگیری و آموزش هستم و هدفم آموزشهایی ساده اما جامع و کامل است، که بعد از دوره یادگیری، دانشجو بتواند برای مهارتی که یاد گرفته شغل مناسب در بهترین شرکت را به دست آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *