|

نصب يك پلاگين وردپرسی

٥ سوالى كه قبل از نصب يك پلاگين وردپرسی بايد بدانيد

سلام ! امروز می خوایم به مهمترین بخش از کار با وردپرس اشاره کنیم و نکات مهمی قبل از نصب پلاگين وردپرسی را باید بدانیم بیان کنیم

٥ سوالى كه قبل از نصب پلاگين وردپرسی بايد بدانيد

۱. ویژگی ها

پلاگین ها هرکدام دارای ویژگی هایی هستند که بعد از نصب آن به شما امکانات آن داده می شود. با این حال ممکن است ۲ پلاگین دارای یک کارایی باشند که در این حالت باید ویژگی های آنها را به دقت بررسی نمایید. روی ویژگیهایی که بیشترین تاثیر را در کارتان دارد انتخاب نمایید.

۲. بروز رسانی و سازگاری با وردپرس

وردپرس هر ۶ ماه یکبار یک نسخه جدید ارایه می دهد، با توجه به این مورد باید بررسی کنید که پلاگین سازگاری کامل را با نسخه جدید داشته باشد. برای این مورد تاریخ بروزرسانی را حتما دقت فرمایید.

۳. رتبه ها و نظرات

رتبه پلاگین و نظرات دیگر کاربران وردپرس درباره پلاگین را بخوانید. در صورتی که کاربران با مشکل مواجه شده یا کمبودی را اظهار نموده بودن حتما مورد توجه قرار دهید.

4.توسعه دهندگان

کسانی که پلاگین را می نویسند خود را باید متعهد به بروزرسانی پلاگین کنند و پلاگین را همیشه بروز کنند، سعی کنید توسعه دهندگان را بشناسید مانند Samuel Wood که توسعه دهنده هسته وردپرس می باشد و یا Pippin Williamson, Greg Priday که توسعه دهندگان سایت SiteOrigin می باشند ، این برنامه نویسان معمولا افزونه های خوبی تولید می کنند.

۵. طراحی جذاب و متفکر

اگر کسی پلاگینی حرفه ای بنویسد اما در پنل کاربری وردپرس طراحی رابط کاربری ضعیفی ارائه داده باشد در اکثر مواقع با شکست مواجه می شود پس پلاگین نویسی برای وردپرس از اهمیت زیادی برخوردار است. سعی کنید دمو پلاگین را قبل از نصب ببینید.

فهرست این مقاله

آموزش فشرده پشتیبانی سایت

فقط با ۲۰ ساعت آموزش یاد بگیر سایت وردپرسیت رو اصولی نگهداری کنی !!!
خوش آمدید دوست دارید خبرهای دست اول و رویدادهای وردپرسی رو به شما اطلاع دهیم؟ خیر بله