افزایش و بهبود سرعت سایت
برای جلب رضایت کاربران محترم سرویس افزایش و بهبود سرعت سایت به مدت ۲ هفته در پلن استاندارد قرار گرفت. برای استفاده از این فرصت می توانید از طریق دکمه زیر به صفحه سفارش پلن استاندارد رفته و سفارش خود را ثبت نمایید.
زمان این پیشنهاد فقط ۲ هفته است پس از این فرصت استفاده نمایید.
سرویس تست سرعت وب سایت

با استفاده از این سرویس شما می توانید گزارش کاملی از وضعیت وبسایت خود دریافت کنید و برای بهبود وضعیت وبسایت خود از متخصصین ما استفاده نمایید.

نظر کاربران درباره خدمات پشتیبانی تیم ما

کاربران ما نظرات خودشون رو در سایت ثبت کردند تا شما دوست عزیز از کیفیت خدمات ما مطلع بشی

لوگوی جشنواره وب و موبایل ایران

مشکل Leverage browser caching در آنالیز سایت

مشکل Leverage browser caching در آنالیز سایتReviewed by سید داود موسوی نسب on Jul 25Rating: 5.0مشکل Leverage browser caching در آنالیز سایتهمانطور که می دانید به عملیات ذخیره سازی موقت فایل های پر کاربرد یک سایت در مرورگر کاربران، Browser Caching یا حافظه کش مرورگر نامیده می شود. بطور معمول هنگام باز کردن یک صفحه از وب سایت، تمامی فایل های موجود در آن دانلود و در مرورگر شما به نمایش در می آیند.

مشکل Leverage browser caching در آنالیز سایت

همانطور که می دانید به عملیات ذخیره سازی موقت فایل های پر کاربرد یک سایت در مرورگر کاربران، Browser Caching  یا حافظه کش مرورگر نامیده می شود. بطور معمول هنگام باز کردن یک صفحه از وب سایت، تمامی فایل های موجود در آن دانلود و در مرورگر شما به نمایش در می آیند. اگر از حافظه کش مرورگر استفاده نشود، با هر بار مراجعه به آن صفحه، مجددا باید تمامی فایل های تشکیل دهنده آن دانلود شوند و این امر موجب افزایش مصرف پهنای باند اینترنت شما و همچنین سرور سایت می گردد.

با استفاده از حافظه کش مرورگر می توان بعضی از فایل های موجود در وب سایت را بر روی مرورگر کاربران ذخیره نموده و در بازدید های بعدی به جای دانلود این فایل ها به صورت مستقیم از وب سایت، مرورگر از فایل های ذخیره شده در حافظه خود استفاده می کند. در نتیجه تعداد درخواست هایی که یک مرورگر در هر بازدید به سرورهای وب سایت ارسال می کند، کاهش یافته و صرفه جویی قابل ملاحظه ای در استفاده از منابع سرور صورت می گیرد. در عین حال سرعت بارگذاری صفحات وب سایت برای کاربران در بازدیدهای بعدی بسیار افزایش می یابد.

واکشی منابع بر روی شبکه، هم پر هزینه بوده و هم به کندی صورت می گیرد. دانلود فایل ها ممکن است نیاز به رفت و برگشت های متعدد بین کلاینت و سرور داشته باشد و این امر موجب تاخیر در پردازش و احتمالا جلوگیری از باز شدن و نمایش محتوای صفحه و همچنین تحمیل هزینه های داده، برای بازدید کننده می گردد. تمامی پاسخ های سرور باید دارای یک خط مشی مشخص برای حافظه کش به منظور کمک به تصمیم گیری کلاینت ها در استفاده مجدد از پاسخ های واکشی شده قبلی باشند.

برای حل این مشکل می توانید از خدمات افزایش سرعت سایت استفاده نمایید:

حل مشکل Leverage browser caching

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *