|

سلام به همه ی پشتیبان وردپرس ای ها در این پست ما در مورد یکی دیگر از نکات و ترفندهای وردپرس با عنوان WP_Query چیست و چه ویژگی هایی دارد؟ در خدمت شما هستیم. کلاس WP_Query یکی از مهم ترین بخش های کد وردپرس است. این کلاس، query را که نیاز دارید تعیین می کند و پست ها را بر این اساس مرتب می کند مثلا: نمایش نوشته های منتشر شده در یک بازه زمانی خاص یا نمایش نوشته ها و مرتب سازی آنها براساس تعداد کامنت و… همچنین اطلاعات زیادی را در مورد درخواست ها ذخیره می کند که این کار به بهینه سازی صفحات و عیب یابی آنها کمک می کند. نقش دیگر WP_Query این است که ما را قادر به ایجاد پایگاه داده ای پیچیده به شیوه ای ایمن، ساده و مدولار می سازد.

WP_Query چیست و چه ویژگی هایی دارد

۱- ایمنی

پشتیبان سایت های عزیز برای حفظ ایمنی سایت خود ٬ از سایر مطالب  سایت پشتیبان وردپرس نیز  استفاده کنید .در طول تعامل با این شیء، ما در حال تهیه پارامترها و استفاده از توابع برای رسیدن به هدف هستیم. شی های داخلی از بروز مشکلاتی مانند: حملات تزریق SQL جلوگیری می کنند و استفاده از نوع داده مناسب را بررسی می کنند.

۲- سادگی

هدف ما این است که از پیچیدگی Query ها دوری کنیم، برای این که مجبور به خراب کردن جزئیات بانک اطلاعاتی نشویم. از آنجا که با استفاده از آرایه معیارهایتان شما پشتیبان سایت هاراعرضه می کنید و همه چیز بیشتر خود توضیحی است، هیچ پایگاه داده دستی و یا Query تودرتونیاز نیست، تنها کاری که شما انجام می دهید این است که یک آرایه و نمونه کلاس ایجاد کنید!

۳- ماژولاریتی (پیمانه ای بودن)

ماژولاریتی به این معنی است که در هر طراحی، بخش هایی که ایجاد می شوند، مستقل و خوش تعریف باشند و در قالب یک واحد بتوانند عمل کنند.  هنگامی که  Query خام ساخته می شود، مدیریت بیت های به کار برده شده آن سخت است زیرا این بیت ها فقط قطعاتی از کد SQL می باشند. WP_Query با استفاده از یک آرایه انجمنی این مشکل را رفع می کند. شما می توانید استدلال های مختلف را ادغام کنید، با خلاقیت و ابتکار آنها را دستکاری کنید و توابع آرایه را به قلب محتوای خود ببرید.

خوش آمدید دوست دارید خبرهای دست اول و رویدادهای وردپرسی رو به شما اطلاع دهیم؟ خیر بله