|

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به دنبال طراحی سایت بوده‌اید و به دنبال آن استفاده از وردپرس را با توجه به سهولت استفاده برای خود انتخاب کرده‌اید. در اولین قدم باید به فکر یک قالب بهینه شده و مطابق با نیاز خود برای سایت‌تان باشید که اینجا لزوم استفاده از قالب های اورجینال وردپرس اهمیت بالایی پیدا می‌کند. این قدم در دنیای وردپرس بسیار مهم است چون اگر قالبی نال شده و تقلبی را روی وردپرس خود نصب کنید احتمال از بین رفتن کسب و کار شما در دراز مدت بسیار محتمل می‌شود.

آغاز کسب و کار با قالب اورجینال وردپرس بهتر است یا قالب کپی‌شده؟

اگر امروز به دنبال راه اندازی کسب و کار اینترنتی یا ساخت فروشگاه اینترنتی هستید و این موضوع برای شما اهمیت بالایی دارد، باید بدانید که شاید در آغاز پروژه نیاز باشد هزینه‌های اندکی را متقبل شوید ولی خیال‌تان از بابت هک نشدن سایت‌تان و سو استفاده‌های فردی راحت است. شما فرض را بر این بگیرید که می‌خواهید یک مغازه موبایل فروشی تاسیس کنید، شاید زدن یک ویترین جذاب اولین چیزی است که به ذهن شما برسد ولی اگر این مغازه از امنیت قابل توجهی برخوردار نباشد طبیعتا با خطر دزدیده شدن کالاهای فروشگاه خود در زمان نبودتان در مکان مغازه روبرو خواهید بود.

این مثال دقیقا در دنیای وردپرس هم صدق می‌کند. زمانی که شما برای کاهش هزینه‌های خود به دنبال قالب‌های نال شده رایگان می‌گردید احتمال ویروسی شدن و حتی هک شدن سایت خود را به افراد سودجو می‌دهید و به مرور سایت شما ضعیف و ضعیف‌تر شده تا جایی که دیگر قادر به ادامه کسب و کار خود نخواهید بود. پس در آغاز یک کسب و کار آنلاین استفاده از قالب اورجینال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که باید حتما توجه ویژه‌ای به این موضوع کرد.

مزایای استفاده از قالب اورجینال وردپرس

چرا ژاکت را به عنوان مارکتی معتبر برای خرید قالب اورجینال انتخاب کنیم؟

مارکت وردپرس یا همان ژاکت امروزی که در اختیار کاربران قرار گرفته است از همان زمان تاسیس حساسیت زیادی را روی قالب‌های وردپرسی که روی سایت خود قرار می‌داد داشته است و این حساسیت باعث شده تا تمامی قالب‌های به فروش رسیده توسط فروشنده‌های ژاکت بسیار تمیز و شفاف باشد.

فروش افزونه و قالب ژاکت

ژاکت به کمک فرآیندی که برای فروشنده‌های خود تعریف می‌کند آنها را ملزم به خرید قانونی قالب‌ها کرده و در نهایت باید آپدیت‌های هر قالب را به صورت دوره‌ای برای کاربران خرید کرده بارگذاری کنند که این خیال شما را از هر نظر آسوده خواهد کرد تا با قالبی روبرو باشید که از آن پشتیبانی کامل می‌شود.

امنیت؛ حرف اول استفاده از قالب های اورجینال وردپرس

با توجه به لزوم استفاده از قالب وردپرس اورجینال، امنیت از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است و ژاکت قبل از بارگذاری هر قالب در سایت خود فرآیند چک کردن فایل‌های هر قالب را در دستور کار قرار می‌دهد که این خود ثابت‌کننده کیفیت فایل‌های قرار گرفته شده روی ژاکت است. در نتیجه باید در نظر داشته باشید که اگر به دنبال سایتی با قالب اورجینال ورپرس می‌گردید که خیال شما را از بابت امنیت سایت راحت کند، بهترین گزینه پیش روی شما نامی به نام ژاکت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *