شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که به دنبال طراحی سایت بوده‌اید و به دنبال آن استفاده از وردپرس را با توجه به سهولت استفاده برای خود انتخاب کرده‌اید. در اولین قدم باید به فکر یک قالب بهینه شده و مطابق با نیاز خود برای سایت‌تان باشید که اینجا لزوم استفاده از قالب های اورجینال وردپرس اهمیت بالایی پیدا می‌کند. این قدم در دنیای وردپرس بسیار مهم است چون اگر قالبی نال شده و تقلبی را روی وردپرس خود نصب کنید احتمال از بین رفتن کسب و کار شما در دراز مدت بسیار محتمل می‌شود.

آغاز کسب و کار با قالب اورجینال وردپرس بهتر است یا قالب کپی‌شده؟

اگر امروز به دنبال راه اندازی کسب و کار اینترنتی یا ساخت فروشگاه اینترنتی هستید و این موضوع برای شما اهمیت بالایی دارد، باید بدانید که شاید در آغاز پروژه نیاز باشد هزینه‌های اندکی را متقبل شوید ولی خیال‌تان از بابت هک نشدن سایت‌تان و سو استفاده‌های فردی راحت است. شما فرض را بر این بگیرید که می‌خواهید یک مغازه موبایل فروشی تاسیس کنید، شاید زدن یک ویترین جذاب اولین چیزی است که به ذهن شما برسد ولی اگر این مغازه از امنیت قابل توجهی برخوردار نباشد طبیعتا با خطر دزدیده شدن کالاهای فروشگاه خود در زمان نبودتان در مکان مغازه روبرو خواهید بود.

این مثال دقیقا در دنیای وردپرس هم صدق می‌کند. زمانی که شما برای کاهش هزینه‌های خود به دنبال قالب‌های نال شده رایگان می‌گردید احتمال ویروسی شدن و حتی هک شدن سایت خود را به افراد سودجو می‌دهید و به مرور سایت شما ضعیف و ضعیف‌تر شده تا جایی که دیگر قادر به ادامه کسب و کار خود نخواهید بود. پس در آغاز یک کسب و کار آنلاین استفاده از قالب اورجینال از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که باید حتما توجه ویژه‌ای به این موضوع کرد.

مزایای استفاده از قالب اورجینال وردپرس

 • ویروسی نشدن و سالم ماندن سایت در دراز مدت که از مهم‌ترین فاکتورهای یک کسب و کار آنلاین است و از اهمیت بالایی برخوردار است.
 • ریدایرکت نشدن سایت شما روی سایت‌های خارجی که نشان‌دهنده آرامش کسب و کار شما برای کاربر در زمان باز کردن سایت است.
 • امکان استفاده از پشتیبانی محصول وجود دارد تا زمانی‌که به دنبال ایرادات قالب هستید خیال‌تان راحت باشد که یک نفر مسئول رسیدگی به خرید شما خواهد بود.
 • زمانی‌که شما قالب اورجینال تهیه می‌کنید خیال‌تان آسوده است که این محصول از فروشنده اصلی آن تهیه شده است که این خود مزیت بزرگی برای زمان آپدیت‌ها و مشکلات اساسی است و کار شما را از هر جهت ایمن و راحت می‌کند.
 • زمانی که تصمیم می‌گیرید از قالب اورجینال استفاده کنید و سایت‌های معتبری چون ژاکت را برای تهیه قالب وردپرس انتخاب می‌کنید خیال‌تان آسوده است که این قالب‌ها از سایت‌های واسط تهیه نشده و هزینه دلاری آن توسط یک فروشنده پرداخت شده و صرفا بومی سازی شده است. در نتیجه فایل این نوع قالب‌ها با توجه به قانونی بودن فرآیند تهیه آن آلوده به ویروس‌های مخرب نیست و می‌توان به راحتی به آن اعتماد کرد.
 • از سو استفاده های سئویی جلوگیری می کنید. بسیار مشاهده شده است که قالب هایی که به رایگان یا با هزینه های ناچیز در نت قرار دارند داری بک لینک های پنهان هستند. اگر به قوانین سئو آشنا باشید می دانید که وجود این لینک ها به سئو سایت شما لطمه وارد می کند.
 • هزینه به مراتب کمتری برای خرید قالب وردپرس پرداخت خواهید کرد تا زمانی که نیاز به این داشته باشید که بعد از ویروسی شدن سایت به یک وردپرس کار بدهید تا سایت شما را به حالت قبل برگرداند. در نتیجه شاید در آغاز تاسیس سایت خود هزینه اندکی برای خرید قالب بکنید ولی بعد از آن دیگر نیاز نیست که به سراغ ویروس‌کشی یا رفع هک سایت خود بروید.
 • به روزرسانی قالب‌ها از هر چیزی برای شما واجب‌تر است. زمانی که قالب نال شده آلوده به ویروس روی وردپرس خود نصب می‌کنید در بلند مدت دیگر نمی‌توانید قالب خود را آپدیت نمایید چون از امکانات پرمیوم سازنده قالب بی بهره هستید. در نتیجه به راحتی یک باگ امنیتی بزرگ به نام آپدیت نشدن قالب را برای خود به وجود می‌آورید که بهترین گزینه برای هک کردن سایت وردپرسی شما است.
 • استفاده از قالب‌های نال شده و ویروسی شما را به سمت جریمه‌های سنگین از سوی موتورهای جستجویی مثل گوگل می‌برد که تا بعد از اعمال این جریمه‌ها تا سالیان سال شاید درگیر رفع این مشکل باشید. در نتیجه موتورهای جستجو شما را در نتایج برتر قرار نداده و حتی در مواردی شما را از نتایج یک کلمه کلیدی مهم حذف می‌کند که نتیجه استفاده از قالب‌های غیر اورجینالی بوده که آلوده به ویروس است.
 • زمانی که از قالب غیر اورجینال استفاده می‌کنید به راحتی سایت خود را در معرض هکرها قرار می‌دهید و اگر توانسته باشید اعتبار خوبی را برای برند خود جمع کنید تمامی اطلاعات موجود در سایت شما به سرقت خواهد رفت و این در حالی است که شما برای جلوگیری از این سرقت کاری نمی‌توانید بکنید. در نتیجه تمامی اطلاعات کاربردی مشتریان خود را در اختیار افراد سودجویی قرار داده‌اید که از باگ‌های امنیتی سایت شما استفاده کرده و اطلاعات شما را به سرقت برده‌اند.
 • از طرفی دیگر نیاز به پرداخت دلاری برای خرید قالب و افزونه اصل وردپرس نخواهید داشت چون فروشنده‌های ژاکت این کار را برای شما انجام می‌دهند و شما را از این چالش که باید به صورت دلاری پرداخت داشته باشید و امکان این امر در ایران نیست راحت می‌کنند.

چرا ژاکت را به عنوان مارکتی معتبر برای خرید قالب اورجینال انتخاب کنیم؟

مارکت وردپرس یا همان ژاکت امروزی که در اختیار کاربران قرار گرفته است از همان زمان تاسیس حساسیت زیادی را روی قالب‌های وردپرسی که روی سایت خود قرار می‌داد داشته است و این حساسیت باعث شده تا تمامی قالب‌های به فروش رسیده توسط فروشنده‌های ژاکت بسیار تمیز و شفاف باشد.

فروش افزونه و قالب ژاکت

ژاکت به کمک فرآیندی که برای فروشنده‌های خود تعریف می‌کند آنها را ملزم به خرید قانونی قالب‌ها کرده و در نهایت باید آپدیت‌های هر قالب را به صورت دوره‌ای برای کاربران خرید کرده بارگذاری کنند که این خیال شما را از هر نظر آسوده خواهد کرد تا با قالبی روبرو باشید که از آن پشتیبانی کامل می‌شود.

امنیت؛ حرف اول استفاده از قالب های اورجینال وردپرس

با توجه به لزوم استفاده از قالب وردپرس اورجینال، امنیت از جایگاه بسیار بالایی برخوردار است و ژاکت قبل از بارگذاری هر قالب در سایت خود فرآیند چک کردن فایل‌های هر قالب را در دستور کار قرار می‌دهد که این خود ثابت‌کننده کیفیت فایل‌های قرار گرفته شده روی ژاکت است. در نتیجه باید در نظر داشته باشید که اگر به دنبال سایتی با قالب اورجینال ورپرس می‌گردید که خیال شما را از بابت امنیت سایت راحت کند، بهترین گزینه پیش روی شما نامی به نام ژاکت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *