|

بازطراحی سایت

بازطراحی سایت ۳ نتیجه برای شما دارد: ۱. جذاب‌تر ۲. راحت‌تر ۳. رضایت بیشتر

همه ما یک هدف داریم … فروش!

آیا می‌دانستید یکی از بزرگترین چالش‌های صاحبان کسب و کار آنلاین، تبدیل بازدیدها به فروش موثر است؟

با تلاش بی وقفه برای تبلیغات و هزینه‌های گسترده، بسیاری از آن‌ها نتوانسته‌اند فروش سایت خود را به اندازه کافی افزایش دهند. چرا؟

زیرا سایت آن‌ها آماده فروش نبوده است.

یک سایت برای فروش باید به‌طور کامل طراحی شود. این به اصطلاح، طراحی معتبری است که از جنبه‌های مختلف به نیازهای مخاطبان پاسخ می‌دهد. به عنوان مثال، اگر مخاطبان شما افرادی بالای 40 سال باشند، استفاده از فونت‌های ریز ممکن است کارآمد نباشد، زیرا این فونت‌ها به دلیل سن مخاطبان، قابل فهم نیستند و ممکن است به کاهش فروش منجر شوند.

در پشتیبان وردپرس، ما با دانش و تخصص بالایی که در طراحی سایت و مشاوره کسب و کارهای آنلاین داریم، به‌کار می‌گیریم. ما با شناسایی دقیق پرسونای مخاطبان سایت شما و ارائه مشاوره‌های کارآمد، سایت شما را برای افزایش فروش آماده می‌کنیم.

تنها ظاهر زیبای سایت کافی نیست!

آیا می‌دانستید که یک سایت زیبا، بدون ساختار، سرعت، امنیت، و بهینه‌سازی موتورهای جستجو، همچنان می‌تواند همانند یک ماشین با ظاهر بنز و قطعات پراید عمل کند؟

بله، به وضوح ظاهر جذابی مهم است، اما اگر سایت شما نتواند به بهترین شکل مشتریان را خدمت کند، این ظاهر زیبا نمی‌تواند از تجربه مشتریان به نحو قابل توجهی بهبود بخشید.

وقتی مشتریان به سایت شما مراجعه می‌کنند، انتظار دارند که تجربه‌ای بی‌نقص داشته باشند. اما اگر با سرعت کندی، مشکلات امنیتی یا حتی مطالب غیرضروری که فقط برای ظاهر زیبایی افزوده شده‌اند، روبرو شوند، این تجربه ممکن است منفی شود و مشتریان از خرید در سایت شما بازگشت نکنند.

تیم طراحی پشتیبان وردپرس با آگاهی کامل از این واقعیت، بر آن است که به شما یک سایت با ظاهری زیبا و بهره‌وری بالا ارائه دهد. هدف ما این است که مشتریان شما لذت ببرند و تجربه‌ای منحصر به فرد از خرید داشته باشند.

جدیدترین نمونه کارهای پشتیبان وردپرس

چرا برای طراحی سایت وردپرسی باید هزینه پرداخت کنیم؟

سایت: چاپ اقلیما
نوع خدمات: طراحی 0 تا 100 سایت
تعداد صفحات: 38 صفحه
آدرس سایت: eghlimaco.com

چرا برای طراحی سایت وردپرسی باید هزینه پرداخت کنیم؟

سایت: داروخانه آنلاین داروبیوتی
نوع خدمات: بازطراحی سایت
تعداد صفحات: 8 صفحه
آدرس سایت: daroubeauty.ir

سوالات متداول در بازطراحی سایت

پروژه طراحی سایت یا بازطراحی سایت چند روز زمان خواهد برد؟

با توجه به حساسیت ها و فرایند های بسیاری که در پروژه وجود دارد این زمان بسیار متغیر هست. به طور معمول برای طراحی ۰ تا ۱۰۰ یک سایت حداقل ۳۰ تا حداکثر ۴۵ روز زمان خواهد برد. برای پروژه های باز طراحی هم با توجه به ماهیت صفحه و سایت متغیر است.

هزینه ای که شما برای طراحی و یا بازطراحی می پردازید به نوعی سرمایه گذاری است. کیفیت کار و ارائه پروژه یکی از مهمترین رسالت های پشتیبان وردپرس است که در پروژه های طراحی سایت نیز به خوبی رعایت میشود. در این پروژه ها تفاوت کار با کیفیت را به خوبی احساس خواهید کرد.
هزینه سرمایه گذاری شما برای:

  • طراحی سایت بصورت اختصاصی : شروع از ۵۵ میلیون تومان
  • طراحی سایت با قالبهای آماده : شروع از ۳۵ میلیون تومان

توجه: برای تعیین هزینه دقیق لطفا از دکمه قرمز پایین صفحه استفاده کنید و درخواست خود را ثبت نمایید. بعد از ارسال فرم با شما تماس خواهیم گرفت.

روش پرداخت در قرارداد شامل:

قسط اول 50% قبل از شروع پروژه به عنوان پیش پرداخت
قسط دوم 30% در اواسط پروژه قبل از شروع فاز دوم
قسط سوم 20% در پایان پروژه قبل از شروع فاز سوم

نکته: نحوه پرداخت قسط دوم و سوم به صورت چک انجام میشود.
توجه داشته باشید در صورت عدم دسترسی به چک، شما میتوانید اقساط را قبل از شروع هر پروژه در زمان مشخص شده در فاکتور های ایجاد شده پرداخت بفرمایید.

خیر. در حال حاظر این سرویس در پشتیبان وردپرس مهیا نمی باشد لذا کارفرما موظف است در صورت تمایل از گرافیست های دیگر بنر را تهیه و تحویل تیم طرحی دهد. تیم طراحی سایت پشتیبان وردپرس از عکس ها و بنر های نمونه استفاده خواهد کرد. (در صورت ارسال بنر ها به تیم طراحی، از بنر ها و عکس های ارسالی استفاده خواهد شد. )

اگر هنوز سوالی دارید، تیکت بزنید.

بعد از زدن دکمه پایین به صفحه ثبت نام در بخش پشتیبانی هدایت خواهید شد و بعد از ثبت نام نیاز است که یک تیکت به بخش امنیت ایجاد کنید و درخواست بررسی سرعت سایت را داشته باشید.

خوش آمدید دوست دارید خبرهای دست اول و رویدادهای وردپرسی رو به شما اطلاع دهیم؟ خیر بله