باز طراحی سایت

باز سازی سایت شما جهت افرایش بازدید، بهبود نرخ تبدیل و توسعه پذیری

درخواست مشاوره برای باز طراحی سایت دارم!

چرا داشتن سایت بسیار مهمه؟

 

امروزه با توجه به افزایش نیاز های مخاطبین، کسب و کار ها به سمت ارائه خدمات به شکل آنلاین روی آورده اند. تنها راه بقا و باقی ماندن در حیطه کاری خود، روی آوردن به کسب و کار آنلاین و راه اندازی شعبه آنلاین کسب وکارتان است. 15 سال پیش چه کسی فکر می‌کرد که روزی خواهد رسید که ما با موبایل ها بتوانیم تاکسی بگیریم! غذا سفارش بدهیم و حتی کتاب بخوانیم! به فکر آینده باشید و با خدمات پشتیبان وردپرس شعبه آنلاین فروشگاهتان را راه اندازی کنید. ما در پشتیبان وردپرس با شناسایی درست نیاز های شما و کسب و کار شما سعی در ارائه بهترین خدمات را داریم.

درخواست مشاوره برای باز طراحی سایت دارم!
اهمیت وجود سایت

ویژگی های باز طراحی سایت پشتیبان وردپرس

مشاوره رایگان

رسپانسیو و واکنشگرایی

آموزش نگهداری از سایت

سرعت بهینه

امنیت سایت

طراحی ui ux

پشتیبانی فنی

گزارش مرتب از روند پروژه

همه ما یک هدف داریم… فروش!

 

یکی از بزرگترین دغدغه های صاحبین کسب و کار آنلاین فروش محصولاتشان در سایت بوده! خیلی از صاحبین سایت ها با هزینه های تبلیغات و … سعی در افزایش فروش سایت دارند اما اغلب موفق نمیشوند زیرا سایت آنها برای فروش اصلا آماده نیست!
سایت باید برای فروش طراحی شده باشد. به نوعی طراحی سایتی که فروش نداشته باشد کاری ساده است که دیگران انجام میدهند اما در پشتیبان وردپرس سایت شما با هدف فروش خدمات طراحی خواهد شد و این بسیار متفاوت است. تمام المان های صفحات باید پاسخگوی نیاز های مخاطبین سایت باشد. فرض کنید شما صاحب سایتی هستید که مخاطبینش بالای 40 سال سن دارند، یک کار نادرست در سایت استفاده از فونت های ریز است چرا که با توجه به سن مخاطبین، متون خوانایی مناسبی نخواهند داشت. رعایت نکردن همین مورد باعث کاهش فروش آن سایت خواهد شد. پشتیبان وردپرس با دانش بالایی که در زمینه طراحی سایت و اراده مشاوره های کسب و کارهای آنلاین دارد سعی میکند با شناسایی دقیق پرسونای مخاطب سایت شما و همچنین ارائه مشاوره های کارامد، این موارد را شناسایی و سایت را برای فروش بیشتر آماده کند.

تنها ظاهر زیبای سایت کافی نیست!

 

سایتی که زیباست اما ساختار، سرعت، امنیت، سئو و… مناسبی ندارد مثل ماشینی با ظاهر بنز و قطعات پراید است! سایت زیبا را همه دوست دارند و حتی در فروش هم تاثیر مثبت میگذارد اما مشکل از آنجایی شروع میشود که سایت با نامناسبترین حالت پذیرای مشتریان شود. در این زمان مشتری با کندی که روی سایت حس میکند، با نشانه های هک شدن سایت یا حتی مطالبی که واقعا نیاز ندارد و به جهت زیبایی درج شده همه این موارد باعث میشود مشتری حس خوبی از خرید در سایت شما نداشته باشد.

تیم طراحی پشتیبان وردپرس با آگاهی کامل از این موضوع بسیار مهم، تمام سعی خود را بر این دارد که علاوه بر ظاهری زیبا، سایتی با ساختار مناسب تحویل شما دهد. تمام رسالت ما این است که مشتریان سایت جدید شما از بودن در سایت لذت ببرند و خرید متفاوتی داشته باشند.

مشاوره رایگان دریافت کنید!

 

مشاوره یکی از مهمترین مراحل رسیدن به موفقیت در هر زمینه ای است. مشاوره طراحی سایت به شما کمک میکند تا با آنالیز المان های صفحه و نیاز های کسب و کار شما قدم های بعدی سایت را متوجه شوید. هر کسب و کار آنلاینی نیاز ها و خواسته های بخصوص خودش را دارد که باید با مشاوره درست تبدیل به قدم های اجرایی شود.
پشتیبان وردپرس با سابقه درخشان و پشتیبانی به بیش از 3000 وبسایت و کسب و کار آنلاین با مشاوران خبره، نیاز های شما برای وبسایت و کسب و کار آنلاین را بررسی و آنالیز کرده تا مناسبترین وبسایتو خدمات را به شما ارئه کند.
برای مشاوره رایگان کافیست با شماره زیر تماس بگیرید و یا پر کردن فرم انتهای صفحه در اسرع وقت کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت.

درخواست مشاوره برای باز طراحی سایت دارم!

جدیدترین نمونه کارهای پشتیبان وردپرس

سایت: چاپ اقلیما
نوع خدمات: طراحی 0 تا 100 سایت
تعداد صفحات: 38 صفحه
آدرس سایت: eghlimaco.com

سایت: داروخانه آنلاین داروبیوتی
نوع خدمات: بازطراحی سایت
تعداد صفحات: 8 صفحه
آدرس سایت: daroubeauty.ir

سایت: چاپ اقلیما
نوع خدمات: طراحی 0 تا 100 سایت
تعداد صفحات: 18 صفحه
آدرس سایت: 

سایت: شرکت مهندسی بخارالکترونیک
نوع خدمات: طراحی 0 تا 100 سایت
تعداد صفحات: 8 صفحه
آدرس سایت: donya-valve.com

سایت: پوشاک تاپ
نوع خدمات: بازطراحی سایت
تعداد صفحات: 12 صفحه
آدرس سایت: topfardis.ir

سایت: فروشگاه طهران کمپانی
نوع خدمات: بازطراحی سایت
تعداد صفحات: 1 صفحه (صفحه نخست)
آدرس سایت: tehrancompany.com

از ثبت سفارش تا تحویل سایت

 

  • درخواست بررسی و طراحی سایت
  • مشاوره با تیم طراحی و دریافت فایل پروپوزال
  • طراحی فاز اول (پرداخت فاز اول)
  • طراحی فاز دوم (پرداخت فاز دوم)
  • بررسی و تایید کارفرما (در صورت وجود اصلاحات، انجام اصلاحات)

توجه داشته باشید که فرایند ثبت سفارش تا تحویل سایت در پشتیبان وردپرس بسیار دقیقتر و شامل جزئیات میشود که جزئیات آن در فایل پروپوزال به شما ارائه خواهد شد. این 5 مرحله به اختصار نوشته شده است.

سوالات متداول

با توجه به حساسیت ها و فرایند های بسیاری که در پروژه وجود دارد این زمان بسیار متغیر هست. به طور معمول برای طراحی ۰ تا ۱۰۰ یک سایت حداقل ۳۰ تا حداکثر ۴۵ روز زمان خواهد برد. برای پروژه های باز طراحی هم با توجه به ماهیت صفحه و سایت متغیر است.

هزینه ای که شما برای طراحی و یا بازطراحی می پردازید به نوعی سرمایه گذاری است. کیفیت کار و ارائه پروژه یکی از مهمترین رسالت های پشتیبان وردپرس است که در پروژه های طراحی سایت نیز به خوبی رعایت میشود. در این پروژه ها تفاوت کار با کیفیت را به خوبی احساس خواهید کرد.
هزینه سرمایه گذاری شما برای:

  • طراحی سایت بصورت اختصاصی : شروع از ۵۵ میلیون تومان
  • طراحی سایت با قالبهای آماده : شروع از ۳۵ میلیون تومان

توجه: برای تعیین هزینه دقیق لطفا از دکمه قرمز پایین صفحه استفاده کنید و درخواست خود را ثبت نمایید. بعد از ارسال فرم با شما تماس خواهیم گرفت.

در صورت تمایل به پرداخت اقساطی:

قسط اول 50% قبل از شروع پروژه به عنوان پیش پرداخت
قسط دوم 30% در اواسط پروژه قبل از شروع فاز دوم
قسط سوم 20% در پایان پروژه قبل از شروع فاز سوم

نکته: نحوه پرداخت قسط دوم و سوم به صورت چک انجام میشود.
توجه داشته باشید در صورت عدم دسترسی به چک، شما میتوانید اقساط را قبل از شروع هر پروژه در زمان مشخص شده در فاکتور های ایجاد شده پرداخت بفرمایید.

در صورت تمایل به پرداخت کل هزینه:

در crm و تیکت شما فاکتور صادر میشود که امکان پرداخت برای شما فراهم است.

خیر. در حال حاظر این سرویس در پشتیبان وردپرس مهیا نمی باشد لذا کارفرما موظف است در صورت تمایل از گرافیست های دیگر بنر را تهیه و تحویل تیم طرحی دهد. تیم طراحی سایت پشتیبان وردپرس از عکس ها و بنر های نمونه استفاده خواهد کرد. (در صورت ارسال بنر ها به تیم طراحی، از بنر ها و عکس های ارسالی استفاده خواهد شد. )

"(ضروری)" indicates required fields

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .