|

احسان پرسیده شده 3 سال قبل
سلام دوستان .گسی تجربه ای در مورد پنلهای سروی SMS دارد؟من پنلهای زیادی رو میبینم که هر کدام مدعی هستند .اما در بسیاری مواقع دیدم که اس ام اس تایید از پنلهای مختلف با تاخیر میاید.حتی این مشکل رو در دیجی کالا هم دیدم.پیشنهاد دوستان برای استفاده از کدام شرکت برای دریافت خدمات SMS است؟
2 پاسخ
ادریس شاهی جان پاسخ داده شده3 سال قبل
سلام دوست عزیز؛ ببینید برای ارسال پیامک ها به صورت سریع باید از پترن ها یا الگوهای تعریف شده در سرویس های پیامکی استفاده کنید که فکر کنم همه سایت هایی که این خدمات رو میدن، همچین امکاناتی دارند. مورد بعدی این است که پیامک باید از خطی ارسال شود که پیام های آن تبلیغاتی محسوب نشود و 100 درصد به مقصد برسد که باز هم این مورد در سرویس های فوق که اشاره کردم و با شماره ای که سرویس دهنده ها در اختیارتان قرار می دهند امکان پذیر است؛ فقط باید از طریق پشتیبانی این موارد را بررسی بفرمایید.   مورد آخر هم بر میگرده با هماهنگ سازی این سرویس های پیامکی با وردپرس که در صورتی که برای این مورد نیاز به راهنمایی دارید حتما با یک فرد مسلط به وردپرس و یا یک توسعه دهنده وردپرس در ارتباط باشید.   موفق باشید
سجاد احسان فر پاسخ داده شده3 سال قبل
سلام پنل پیامک شاهوارپیام ارسال با پترین و با سرعت بالا ( زیر 5 ثانیه ) داره و سایت های وردپرسی بسیار زیادی از این پنل استفاده می کنند.
خوش آمدید دوست دارید خبرهای دست اول و رویدادهای وردپرسی رو به شما اطلاع دهیم؟ خیر بله