|

انجمن وردپرسدسته بندی: قالب وردپرسمشکل با متون انگلیسی در قالب راستچین
am پرسیده شده 2 سال قبل
با عرض سلام و ادب و احترام خدمت دوستان و کارشناسان عزیز
من پوسته ای دارم که بصورت فارسی و راستچین ترجمه شده و بنابراین دارای فایل rtl هست.
وقتی متن فارسی در سایت منتشر میکنم ، همه چیز درست هست . اما وقتی متن انگلیسی منتشر میکنم ، متن ها در نمایش به هم میریزند و ltr نمیشوند . (Ltr و همه چیز هم در ویرایشگر متن تنظیم میکنم ).
شما راهکاری سراغ دارید که این مشکل برطرف بشه؟
به نظرم اگه نخوام دست در کدنویسی قالب ببرم نیاز به افزونه ای دارم که هنگام نوشتن متن ها به زبان انگلیسی ، بگم فایل ltr قالب به جای فایل rtl خوانده بشه. اما چنین افزونه ای پیدا نکردم.از اساتید عزیز ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.   لطفا به عکسهایی که پیوست کردم توجه بفرمایید. متن انگلیسی که در ادیتور وردپرس می نویسم ، در سایت بهم ریخته می شود 
پیوست‌ها
2 پاسخ
کریم سلیمانی پاسخ داده شده2 سال قبل
سلام دوست عزیز  شما زبان سایت خود را نیز چک کنید  و ببینید تنظیماتش درست است یا خیر؟ برای افزونه هم می توانید در قسمت جستجو افزونه ها  کلمه rtl  را سرچ کنید ولی حتما توجه داشته باشید قبل از نصب روی سایت اصلی ابتدا افزونه ها را روی لوکال تست کنید و در صورت رضایت  در صایت اصلی نصب کنید همچنین پیشنهاد می شود در هنگام نوشتن متن در ویرایشگر به قسمت متن ( قسمت دیداری  / متن) رفته و از انجا هم متن راتغییر  دهید ببینید اعمال می شود یا خیر؟
سپیده جم پاسخ داده شده2 سال قبل
سلام دوست عزیز wpml یکی از افزونه هایی است که در این زمینه کاربرد دارد اگر به دنباله افزونه هستید. اولین پیشنهادی که به شما میدم اینه که حتما از مارکتها و افراده معتبر قالب تهیه کنید که درصورت بروز مشکل پاسخگو باشند.  برای رفع این مشکل سایتتان باید بررسی شود .