|

mans پرسیده شده 3 سال قبل
سلام، ما برای سایتمون با چند ارور5XX در  coveage  و ارور  url need improvment در core web vital مواجه شدیم میخواستم ببینم برای رفعش چطور میتونیم ازتون کمک بگیریم؟
3 پاسخ
سید داود موسوی نسب عضو سایت پاسخ داده شده3 سال قبل
سلام و عرض ادب خطاهای سری 500 از سمت سرور شماست و نیاز است با سرور مکاتبه کنید تا حل شود. مورد دوم مربوط به بهبود سایت شماست که بخش جدید گوگل کنسول هست و هنوز آماری که داده میشه قابل قبول نیست و خطاهایی که گرفته میشه مربوط به سایتهای استاتیک هست و برای سایتهای وردپرسی هنوز قابل قبول نیست و بابت همین هنوز نیاز نیست وقت زیادی برای این بخش گذاشته بشه. در صورتی که واقعا تمایل دارید این بخش انجام بشه می تونید تیکت بزنید بخش فنی تا سایت شما رو کامل بررسی کنیم. موفق و پیروز باشید
سجاد احسان فر پاسخ داده در 3 سال قبل

سلام
برای این مورد باید از بخش پشتیبانی درخواست بدید تا بررسی بشه، ضمن اینکه تعرفه ها در صفحه اصلی به نشانی https://wphelper.ir قابل مشاهده است.

mans پاسخ داده در 3 سال قبل

سلام
ممنونم
میخواستم بدونم چه مواردی از سایت بررسی میشه و اینکه هزینه بررسی سایت که فرمودین چقدر هست

mans پاسخ داده شده3 سال قبل
سلام ممنون میشم سوالم رو پاسخ بدین
ادریس شاهی جان پاسخ داده شده3 سال قبل
سلام دوست عزیز، همان طور که استاد موسوی و آقای احسان فر اعلام کردن، از طریق آدرس زیر وارد بخش پشتیبانی شوید و پس از ثبت نام وارد حساب کاربری خود شوید. http://crm.wphelper.ir/clientarea.php   حالا می توانید درخواست خود را از طریق تیکت ثبت کنید تا تیم فنی در اسرع وقت برای انجام مورد درخواستی شما، با شما تماس بگیرد یا از طریق تیکت مشکل شما را حل کند.