shakeri.va پرسیده شده 2 سال قبل
با سلام 1- در قسمت نوشته ها یا برگه و قتی میخواهیم متنی را قرار دهیم گزینه ای به نامه Justify نداریم باید چه کارکنم 2-  من در قسمت بالای صفحه جایی که شما در سایت خودتون  دریا را قراردادید میخواهیم گیف بزار ولی در منو ها پیدا نمیکنم 3- در قسمت پایین سایت جایی که آدرسم را نوشتم آدرس موقع  نوشتن درست در یک خط قرار دارد ولی موقعی که در سایت میروم وسط متن را شکسته و به خط دوم فرستاده چیکار کنم لطفا راهنمای بفرمایید.  
پیوست‌ها
shakeri.va پاسخ داده در 2 سال قبل

خیلی سایت عالی و آموزنده ای هستش سپاس

2 پاسخ
سجاد احسان فر پاسخ داده شده2 سال قبل
سلام
  1. از افزونه ویرایشگر پیشرفته استفاده کنید.
  2. قالب شما از صفحه ساز المنتور پشتیبانی می کنه ، اگر المنتور رو نصب کنید خیلی راحت میتونید تصویر بک گراند دریا یا هرچیزی که مدنظرتون باشه قرار بدید.
  3. قالب شما از صفحه ساز المنتور پشتیبانی می کنه ، اگر المنتور رو نصب کنید خیلی راحت میتونیدفوتر دلخواهتون رو در حالت های مختلف طراحی کنید.
شاد و سربلند باشید.
کریم سلیمانی پاسخ داده شده2 سال قبل
با سلام دوست عزیز برای قرار دادن گیف در سایت خود ابتدا به برگه ای که می خواهید گیف را قرار دهید بروید اگر از ویرایش کلاسیک استفاده می کنید در قسمت بالای ویرایشگر دکمه ای با عنوان  add media   وجود دارد روی  ان کلیک کنید و گیف خود را انتخاب کنید در همان صفحه قبل از زدن دکمه  insert  در بخش Display Settings’   گزینه Attachment  را روی full size  قرار دهید   برای طراحی سایت خود به شکل دلخواه  پیشنهاد می شود از صفحه ساز های المنتور یا  wp bakery استفاده کنید
دسته بندی:برچسب ها: