انجمن وردپرسدسته بندی: امنیت وردپرسارور 500 با افزایش ورژن php
مریم بابائی پرسیده شد4 ماه قبل
سلام وقت بخیر 
لطفا راهمائی بفرمائید 
ورژن php بر روی هاست cpanel در حال حاضر 7.3 هست من قبل از نصب وردپرس بر روی هاست ورژن php را بر روی 7.4 تنظیم کردم و فایل های لازم جهت نصب وردپرس را در public_html قرار دادم . در پایگاه داده هم دیتابیس جدید و یوزر جدید دیتابیس تعریف کردم . زمانی که در URL مرورگر آدرس سایت را وارد میکنم به جای اینکه وارد مراحل نصب وردپرس شود این ارور نمایش داده میشود:
This page isn’t working
maryam-babaei.ir is currently unable to handle this request.
HTTP ERROR 500
 
من مجددا ورژن php هاست را بر روی 7.3 تنظیم کردم و وردپرس را نصب کردم ، فزونه ها و قالب مورد نیاز هم نصب شد و تمام موارد بروزرسانی شده و از آخرین نسخه استفاده میشود ولی چون php بر روی 7.3 تنظیم هست در قسمت سلامت سایت ، نسخه php را منسوخ اعلام می کند و نیاز به ارتقاء ورژن Php دارد اما زمانی که php هاست را بر روی 7.4 میگذارم ، مجددا همام ارور 500 نمایش داده میشود .
 
ارور مربوط میشود به لاین 103 :
Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function trailingslashit() in /home/maryamb4/domains/maryam-babaei.ir/public_html/wp-includes/class-wp-textdomain-registry.php:103 Stack trace: #0 /home/maryamb4/domains/maryam-babaei.ir/public_html/wp-includes/l10n.php(784): WP_Textdomain_Registry->set(‘default’, ‘fa_IR’, ‘/home/maryamb4/…’) #1 /home/maryamb4/domains/maryam-babaei.ir/public_html/wp-includes/load.php(1401): load_textdomain(‘default’, ‘/home/maryamb4/…’, ‘fa_IR’) #2 /home/maryamb4/domains/maryam-babaei.ir/public_html/wp-includes/load.php(162): wp_load_translations_early() #3 /home/maryamb4/domains/maryam-babaei.ir/public_html/wp-settings.php(37): wp_check_php_mysql_versions() #4 /home/maryamb4/domains/maryam-babaei.ir/public_html/wp-config.php(98): require_once(‘/home/maryamb4/…’) #5 /home/maryamb4/domains/maryam-babaei.ir/public_html/wp-load.php(50): require_once(‘/home/maryamb4/…’) #6 /home/maryamb4/domains/maryam-babaei.ir/public_html/wp-blog-header.php(13): require_once(‘/home/maryamb4/…’) #7 /ho in /home/maryamb4/domains/maryam-babaei.ir/public_html/wp-includes/class-wp-textdomain-registry.php on line 103
 
و لاین 103 کد زیر است ؟
 public function set( $domain, $locale, $path ) {
              $this->all[ $domain ][ $locale ] = $path ? trailingslashit( $path ) : false;
              $this->current[ $domain ]        = $this->all[ $domain ][ $locale ];
          }
 
از طرفی چون قبل از نصب قالب و افزونه ها این مشکل با تغییر ورژن php  وجود داشت ، می توان مطمئن بود که این خطا از قالب و افزونه و …. نیست.
با پشتیبانی هاست صحبت کردم ، فرمودند هاست مشکلی ندارد .
لطفا بنده را راهنمائی بفرمائید 
پیوست‌ها

2 پاسخ‌ها
سپیده جم پاسخ داده شد4 ماه قبل

سلام روزتون بخیر
هاستتون رو از کجا تهیه کردید؟
یکبار وردپرس رو دستی آپدیت کنید ببینید حل میشه.. اگر نشد افزونه ها و قالب رو تست کنید و فایل htaccess  اگر باز مشکل از این طریق حل نشد قطعا هاست باید پاسخگو باشه.

عاطفه محمدزاده پاسخ داده شد4 ماه قبل
سلام وقت بخیر
خطا مربوط به خود فایلهای وردپرس می باشد از چه نسخه ای از وردپرس استفاده می نمایید؟
دقت کنید از جدیدترین ورژن وردپرس استفاده شده باشد و در صورت قدیمی بودن نسخه وردپرس به صورت دستی فایلهای وردپرس را جایگزین نمایید.

This entry was posted in . Bookmark the permalink.
wordpress
وبینار جدید داریم : سومین دورهمی وردپرس‌کاران ایران

دوره جامع آموزش پشتیبانی وب سایت

.با طی کردن این دوره، به هیچ دوره دیگری نیاز ندارید
می خواهم با این دوره بیشتر آشنا شوم
.این دوره آموزشی در ایران یک فرصت شغلی جدید است
بستن
Click Me
پاسخگوی آنلاین پشتیبان وردپرس
پاسخگوی آنلاین پشتیبان وردپرس
سید داود موسوی

سلام، موسوی هستم.

به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز خود خدمات یا دوره آموزشی مناسب را انتخاب کنید.

از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

۰۲۱-۹۱۰۱۴۵۱۲ ارتباط در اسکایپ