|

سلام دوستان پشتیبان سایت ؛ در ادامه مبحث افزایش سرعت وردپرس قصد داریم به بررسی تمام نکاتی که به میزان قابل توجهی بیشترین تاثیر را بر روی سرعت دارند، بپردازیم. در جلسه اول از پشتیبان وردپرس به تاثیر هاست بر سرعت سایت پرداختیم و به طور کامل آن را بررسی کردیم. در این جلسه تاثیر افزونه‌ها بر سرعت سایت را مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد. چطوری سرعت سایت را به زیر یک ثانیه برسانیم؟!

 

تاثیر افزونه‌ها بر سرعت سایت

تاثیر افزونه‌ها بر سرعت سایت

تنها سرعت مورد نظر نیست، انتخاب اشتباه افزونه ها یک دلیل رایج در بروز مشکلات وردپرسی می باشد. زیرا این افزونه ها توسط توسعه دهندگان متعدد نوشته شده اند و تاثیر افزونه‌ها بر سرعت سایت باید در نظر گرفته شود که چه چیزی و به چه تعدادی نصب شده است. تداخل افزونه ها به دلیل وجود توابع مشابه نیز از شایع ترین مشکلات کاربران وردپرسی است. در کل، توجه داشته باشید تا سایت شما کمتر از 20 افزونه داشته باشد.

با توجه به تاثیر افزونه‌ها بر سرعت سایت هرچه تعداد افزونه ها کمتر باشد برای وب سایت بهتر است.

استفاده از حداقل ترین نیازها عالی است ولی کمی غیر واقعی است. در اینجا دو توصیه داریم: هر افزونه ای که لازم ندارید و بلا استفاده است را حذف یا غیر فعال کنید. در ادامه به معرفی برخی افزونه های پرطرفدار و مهم برای هر وب سایت پرداخته ایم:

موارد ذکر شده مثالی بود تا با روند تحلیل افزونه ها آشنا شوید و تمامی افزونه های وب سایت خود را بررسی کنید و موارد بلا استفاده را حذف کنید چون تاثیر افزونه‌ها بر سرعت سایت قابل چشم پوشی نیست. بسیار توجه کنید ما به هیچ وجه نمی گوییم افزونه ها بد هستند. اگر مرتبا بروزرسانی ها را چک نمی کنید می توانید به کار بسیاری از این افزونه ها پایان دهید. حذف این افزونه ها به معنی انجام کار های زیر است:

به تاثیر افزونه‌ها بر سرعت سایت بسیار توجه داشته و از نصب افزونه های مشکل ساز اجتناب کنید. زیرا این افزونه ها سایت را کند می کنند. منظور ما افزونه هایی که در اینجا مطرح شد نمی باشد زیرا آن ها از نظر توسعه دهندگان مزایا و معایب خود را دارند. تنها چند مورد درد سر ساز هستند.

پایان جلسه دوم

[gap] [button text=”افزایش سرعت سایت وردپرسی” color=”alert” radius=”10″ expand=”true” link=”https://wphelper.ir/wordpress-speed-optimization” target=”_blank”]
خوش آمدید دوست دارید خبرهای دست اول و رویدادهای وردپرسی رو به شما اطلاع دهیم؟ خیر بله