همایش بزرگ اینده‌ی کسب و کارهای نوپا در ایران با حضور بزرگان استارتاپ و کارآفرینی ایران در تاریخ 22 تیر ماه 1396 برگزار می‌شود.

 

به گزارش روابط عمومی مدرسه ی استانداردهای کسب و کارهای نوپا ایران، همایش بزرگ آینده ی کسب و کارهای نوپا در ایران با حضور بزرگان استارتاپ و کارآفرینی ایران در تاریخ 22 تیر ماه 1396 به میزبانی دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی توسط این شرکت برگزار می‌شود.

برهان مجیدی مدیر عامل مدرسه ی استانداردهای کسب و کارهای نوپا ایران هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح دانش جامعه ی استارتاپی ایران و جوانان علاقه‌مند به استارتاپ و کارآفرینی بیان و گفت: به دنبال آن هستیم تا با ایجاد بسترهای مناسب در راستای ارتقا کیفی فعالان صنعت استارتاپ و کارآفرینی، بستر پیشرفت هرچه بهتر و بیشتر این صنعت در کشورمان فراهم شود.

مجیدی درباره زمینه‌ها و نتایج این دوره آموزشی افزود: این همایش یکی از بزرگ‌ترین همایش‌های کارآفرینی ایران خواهد بود. وی مدرسان دوره آموزشی همایش بزرگ اینده ی کسب و کارهای نوپا در ایران را جزو نخبگان این رشته دانست و اظهار داشت: مهدی علیپور سخاوی (دکتر استارتاپ)، علی شهیر (مدیرعامل شرکت شتا) ، علی حاج محمدی (بنیان گذار همیار وردپرس ) ، مجید حسینی (بنیان گذار وب سایت علی بابا) ، مجید کثیری ( بنیانگذار اخبار رسمی) ، سهیل شهیدی (بنیان گذار پیمنت 24 ) ، شایان شلیله (بنیان گذار ای نتورک) و تعداد زیادی از کارآفرینان دیگر که در این سمینار حضور دارند همگی از متخصصانی هستند که می‌توانند راهنمای خوبی برای ارتقا سطح دانش شرکت‌کنندگان باشند.

خطای PCLZIP_ERR_MISSING_FILE

ضمنا خاطر نشان می سازد این همایش با همراهی برهان مجیدی به عنوان مدیر و بنیانگذار مدرسه استاندارد های کسب و کارهای نوپا، آرش سروری به عنوان دبیر راهبردی همایش و علی شهیر به عنوان دبیر اجرایی برگزار می شود.

او به برنامه‌های آتی مجموعه اشاره و تشریح کرد: این برنامه افتتاحی بر مدرسه‌ی استانداردهای کسب و کارهای نوپا ایران بوده و پس از آن این مجموعه با تمام تلاش خود در راستای فرهنگ‌سازی صحیح کارافرینی در ایران انجام خواهد داد. گفتنی است هزینه حضور در این دوره آموزشی 59 هزار تومان الی 199 هزار تومان خواهد بود و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند از وبسایت www.fobs.cf بازدید کنند.

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای
wordpress
وبینار جدید داریم : سومین دورهمی وردپرس‌کاران ایران
پاسخگوی آنلاین پشتیبان وردپرس
پاسخگوی آنلاین پشتیبان وردپرس
سید داود موسوی

سلام، موسوی هستم.

به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز خود خدمات یا دوره آموزشی مناسب را انتخاب کنید.

از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

۰۲۱-۹۱۰۱۴۵۱۲ ارتباط در اسکایپ