اینکه شغل پشتیبانی سایت چیست و چرا به آن نیاز داریم؟ چطور می توانیم با گذراندن دوره پشتیبان سایت شویم؟ چطور یک فرصت شغلی برای خود ایجاد کنیم؟ سوال کاربران زیادی بوده که به تشریح کامل آن خواهیم پرداخت.

همان طور که می دانید امروزه کسب و کارها از حالت سنتی و همیشگی خود خارج شده و به سمت دیجیتالی شدن در حرکت اند. بر همین اساس هر نوع فعالیت در هر حوزه دارای یک وب سایت برای بهبود عملکرد خود می باشد این سایت می‌تواند موجب پیشرفت آن فعالیتت گردد طوری که فارغ از مرزهای جغرافیایی قادر باشیم حیطه شغلی خود را گسترش دهیم.

چرا به پشتیبان سایت نیاز داریم؟

در برخی موارد به طور مداوم نیاز به بروز رسانی سایت، افزونه ها، توسعه، کنترل امنیت و پشتیبانی همه جانبه خواهیم داشت. ساده تر یعنی نیاز داریم که سایت خود را به صورت کامل مدیریت نماییم. امروزه اکثر صاحبان کسب و کارها، اشخاصی را برای وب سایت های خود استخدام می کنند. که فعالیت های محدودی را پوشش می‌دهند.

گاها اشخاص با تخصص های گوناگون استخدام می شوند و هر کدام گوشه ای از مدیریت سایت را بر عهده می گیرند به عنوان مثال شخصی مسئول امنیت است، شخصی مسئول توسعه و دیگری مباحث سرعت را برعهده دارد که موجب افزایش هزینه های پشتیبانی خواهد شد!

از سوی دیگر برخی وبمسترانی را استخدام می کنند که تنها گوشه ای از وظایف را برعهده دارند و تمام موارد را پوشش نخواهند داد. فعالیت‌های وبمستران در حوزه های خاصی  می باشد از این رو به پشتیبان سایت نیاز داریم شخصی که فعالیت‌های کلی و همچنین مدیریت همه جانبه را به صورت کامل پوشش دهد.

آموزش رفع مشکل Too Many Redirects در وردپرس

پشتیبان مدیریت سایت را بر عهده می گیرد و مباحث پشتیبانی سایت شامل بررسی ارورها، به روزرسانی، محتوا و ظاهر، کنترل همه جانبه و غیره را برعهده خواهد گرفت.

یک شغل جدید یا کاهش هزینه ها؟

فراگیری علوم مرتبط با پشتیبانی سایت به ایجاد یک فرصت شغلی منجر می گردد. فرصت شغلی بسیار جدید که امروزه شرکت ها و مدیران سایت های مختلف از جمله سایت های فروشگاهی به آن نیازمند هستند فروشگاه هایی که به یک نیروی ماهر و کاربلد در زمینه مدیریت سایت، رفع مشکلات، توسعه سایت، درج محصول جدید، بروزرسانی قیمت ها، کار با افزونه ها،  به روز رسانی سیستمی و غیره نیاز دارد…

افراد با پشت سر گذراندن دوره های پشتیبانی سایت قادر خواهند بود که در چنین شرکت‌ها یا وب سایت هایی به صورت فریلنسر یا به صورت حضور در محل فعالیت کرده و هزینه آن را دریافت کنند. در برخی موارد افراد با توجه به ماهیت شغل و پشتیبانی سایت آن را به عنوان شغل دوم نیز بر می گزینند.

چه دوره هایی را باید بگذرانیم؟

وب سایت پشتیبان وردپرس برای اولین بار در سطح کشور اقدام به تهیه  دوره های آموزش 0 تا 100 نموده که  دانش پژوه پس از گذراندن آن با امور پشتیبانی سایت آشنا خواهد شد و قادر است در زمینه های مربوطه فعالیت نماید. عمده موارد آموزشی در پکیج ها به شرح زیر است:

 • آشنایی با مباحث امنیتی
 • بهبود وضعیت سایت
 • بهبود سرعت سایت
 • آشنایی با  زیر ساخت های مورد نیاز سایت
 • بررسی ارورهای وردپرسی و رفع آن ها
 • و…

پشتیبان سایت

این دوره مخصوص چه کسانی است؟

این دوره تنها مخصوص اشخاص جویای شغل نیست حتی صاحبان کسب و کارها نیز می توانند با گذراندن دوره مربوطه سطح علمی خود را ارتقاء داده وبا دید بازتری به مدیریت وب سایت خود مشغول باشند تا علاوه بر کاهش هزینه های مدیریتی به صورت مستقیم بر کسب و کار نظارت کنند.

وردپرس 4.7 و امکانات جدید

 اکثر افراد تصور می کنند که پس از راه اندازی وب سایت تمام فعالیت ها تمام  شده و به سرعت می توانند نتیجه مطلوب خود را دریافت کنند اما در واقع چنین نیست این سایت همچون کودک نوپایی می باشد که  در ابتدای راه به یک حامی نیاز داشته و باید دست آن را گرفت و به سوی پیشرفت سوق داد  پشتیبان سایت دقیقا وظیفه کنترل و مدیریت  سایت را  بر عهده دارد  چنین شخصی می تواند به عنوان یک رده شغلی در شرکت ها  یا به صورت  فریلسنر برای صاحبان کسب و کار فعالیت کند.

تمامی اشخاصی که به دنبال کاهش هزینه های مدیرتی هستند، افرادی که سعی دارند یک شغل دوم داشته باشند و کسانی که می خواهند یک فرصت شغلی جدید را تجربه کنند می توانند پکیج های آموزشی را تهیه کرده و فعالیت  خود را آغاز نمایند.

وظایف پشتیبان سایت چیست؟

افراد پشتیبان  وظایف متعددی را بر عهده دارند.  در دوره های آموزشی  مباحث کلی از 0 تا 100 برای علاقه مندان به این رده شغلی تشریح شده  و پس از آن  شخص می تواند به صورت کامل  و جامع نظارت دقیق و تخصصی بر سایت داشته باشد  این مورد موجب بهبود عملکرد و کارایی سایت و در نهایت بهبود وضعیت آن می گردد.

در وب سایت های فروشگاهی  پشتیبانی منجر به افزایش ورودی و افزایش فروش خواهد شد در همه حالات  فارغ از نوع کسب و کار وب سایت مستلزم بررسی و  کنترل است. در حالاتی که سایت  نیازمند بروزرسانی بوده یا با مشکل عملکردی مواجه می شود، در زمان هایی که خلل های امنیتی سایت را تهدید می کنند در تمام این مدت شخص پشتیبان با عملکرد هوشمندانه می تواند همچون یک ناظر وب سایت را در بهترین حال عملکردی قرار دهد و  آن کسب و کار را در مسیر پیشرفت هدایت کند.

وظایف پشتیبان سایت چیست

باید با چه مباحثی آشنا باشیم؟

حتما از خود می پرسید این دوره های آموزشی چه برتری نسبت به سایر دوره های جامع دارد؟

آیا وردپرس سیستمی امن است؟

در این دوره ها هر آنچه که یک پشتیبان یا یک مدیری سایت برای مدیریت کسب و کار خود نیاز دارد تشریح خواهد شد.

 • در این آموزش ها یاد میگیریم چگونه برند سازی کنیم؟
 • چطور با برندسازی اعتماد کاربران را جلب کنیم به گونه ای که خرید خود را تکمیل نمایند؟
 • چطور فروش خود را به بهترین حد ممکن برسانیم؟
 • چرا  وب سایت ها هک می شوند؟ رقبای ما  چه کسانی هستند و  چگونه بر آنان پیشی بگیریم؟
 • اگر وب سایتی هک شود چه اقداماتی باید انجام دهیم؟
 • منظور از چک لیست امنیتی چست و چطور می توان وب سایت امنی داشته باشم که هک نشود؟
 • سرعت در سئوی سایت چه تاثیری دارد؟
 • چطور سرعت سایتم را افزایش دهم؟
 • آیا زیرساخت هاست در سئو و سرعت سایتم تاثیرگذار است؟
 • چطور بازدهی سایتم را به سر حد ممکنم برسانم؟
 • چگونه بهترین ظاهر را برای سایتم فراهم کنم؟
 • سایت من چطور کاربرپسند خواهد شد؟
 • ارورهای وب سایتم را چطور پیگیری و رفع کنم؟

و هزاران  سوال دیگر که در این پکیج به شما پاسخ داده خواهد شد…

شما هم یک پشتیبان شوید!

تمام سوالات  بالا گوشه ای از خدمات مجموعه پشتیبان وردپرس است/چ. مشاوران این مجموعه همواره در تلاش هستند که سوال های کاربران  را تشریح  و  پاسخ های دقیق، جامع و کاربردی ارائه دهند. حالا برای اولین بار در کشور تمام این مباحث به صورت یکجا در قالب پیکج آموزشی ارائه شده تا  صاحبان مشاغل بتوانند وب سایت خود را تخصصی تر مدیریت کنند. از طرفی گذراندن این دوره برای افراد جویای کار همچون فراهم شدن یک فرصت شغلی مناسب در شرایطی است که تمام کسب و کارها از حالت سننتی خارج شده و به سمت دیجیتالی شدن در حرکت هستند.

 دوره جامع پشتیبانی وب سایت

دوره جامع پشتیبانی سایت

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای

2 thoughts on “آشنایی با شغل جدید و پردرآمد پشتیبانی سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصول جدید
افزونه پیشرو لاگین

افزونه ورود و عضویت، بهترین جایگزین افزونه دیجیتس
این افزونه توسط تیم توسعه پشتیبان وردپرس تولید شده است.
بستن
نمایش مجدد
پاسخگوی آنلاین پشتیبان وردپرس
پاسخگوی آنلاین پشتیبان وردپرس
سید داود موسوی

سلام، موسوی هستم.

به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز خود خدمات یا دوره آموزشی مناسب را انتخاب کنید.

از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

۰۲۱-۹۱۰۱۴۵۱۲ ارتباط در اسکایپ