پشتیبانی سایت فروشگاهی

پشتیبانی سایت خود را به ما بسپارید

سفارش پشتیبانی سایت فروشگاهی

چرا به پشتیبانی سایت فروشگاهی نیاز داریم ؟

 

عملکرد کسب و کار شما مستقیماً به سایت بستگی دارد، بنابراین باید دائماً آن را توسعه دهید، محتوا را به روز کنید و عملکردهای جدیدی را راه اندازی کنید.در طول مسیر، بسیاری از سوالات مطرح می شود، زمان پاسخ به آنها اغلب بر موفقیت در میدان رقابت تأثیرگذار می باشد. پشتیبانی سایت مجموعه ای از خدمات برای اطمینان از عملکرد سایت است. این مجموعه شامل تنظیمات اولیه سرور و پنل مدیریت ، محتوا  و توسعه سایت می باشد.سایت فروشگاهی یک وب سایت پویا است که در معرض تغییرات مداوم، آزمایش، بهبود برای افزایش تبدیل و تحریک کاربران برای خرید محصول است. پشتیبانی سایت فروشگاهی به صورت مستمر. عملکرد پایدار وب سایت فروشگاه را تضمین می کند. خطر تصادفات را کاهش می دهد. به شما امکان می دهد پیشرفت ها را روی سایت اجرا کنید و آنها را نیز مدرن کنید.

پشتیبانی فنی سایت فروشگاهی

 

یک سایت فروشگاهی پیشرفته  از نظر یکپارچه سازی و برنامه نویسی نسبتاً پیچیده  است. توسعه فروشگاه به زمان و دانش زیادی نیاز دارد. عملکرد سایت فروشگاهی به طور مداوم در حال گسترش است. موارد ضروری برای توسعه برنامه ها و شخصی سازی سایت در حال افزایش است. پشتیبان وردپرس خدمات جامعی را برای اطمینان از عملکرد پایدار و توسعه یک سایت فروشگاهی ارائه می دهد. یک سایت فروشگاهی موفق در ابتدا، علیرغم هزینه بالای کار برای ایجاد آن، نمی تواند مدت طولانی خریداران را جذب کند مگر اینکه به پیشرفت های مدرن، تغییرات در الگوریتم های موتورهای جستجو، فناوری های جدید وب، نرم افزارهای جدید و سایر منابع موجود توجه زیادی داشته باشد. پشتیبانی و نگهداری از یک سایت فروشگاهی توسط متخصصانی که به طور منظم آن را نه تنها در حالت کار، بلکه بروز نیز نگهداری می کنند، ارتباط مهمی در حفظ رقابت پذیری آن است. خدمات و پشتیبانی فنی سایت فروشگاهی به معنای بروز رسانی فنی و بصری فروشگاه برای بروز نگه داشتن آن است.
پشتیبان وردپرس لیست کاملی از خدمات را برای پشتیبانی از سایت فروشگاهی شما توسعه داده است. هزینه پشتیبانی یک سایت فروشگاهی به میزان قابل توجهی کمتر از سود حاصل از فعالیت همیشگی و حساسیت آن به نیازهای شما می باشد که از طریق تلاش ما برای تجزیه و تحلیل و عیب یابی و پشتیبانی سایت به دست می آید. در صورت بروز مشکل، ما سریعا یک  بررسی فنی، شناسایی و رفع مشکلات به منظور به حداقل رساندن مشکل در سایت شما را انجام خواهیم داد.


   چه مواردی برای نگهداری و پشتیبانی سایت فروشگاهی انجام می شود؟

     √مدیریت منابع 
      نظارت بر ارتباط هاست و دامنه، وارد کردن محتوا، تنظیمات CMS و ماژول ها 
     √بهبود طراحی 
      ویرایش و یکپارچگی طرح، جایگزینی یا بهینه سازی المانها در صفحات یا طراحی مجدد
     √نهایی شدن عملکرد
     بررسی کیفیت و ایمنی کد، افزودن ویژگی های جدید، حذف خطاها و ویروس ها

چطور می‌توانیم یک متخصص وردپرس شویم

 

با سفارش پشتیبانی برای سایت فروشگاهی خود چه چیزی به دست می آورید؟

 

⊕عملکرد بدون وقفه فروشگاه آنلاین شما
⊕بروز رسانی CMS و ماژول ها و تست عملکرد آنها پس از بروز رسانی.
⊕تصحیح خطاها در صورت وقوع
⊕ایمنی منابع و محافظت در برابر ویروس ها
⊕ورود و خروج محتوا
⊕یکپارچگی با منابع خارجی 
⊕عملکرد صحیح سایتپشتیبانی سایت فروشگاهی


ترتیب پشتیبانی ما بر چه اساسی می باشد؟

 

شناسایی نیازهای سایت و محاسبه زمان و هزینه

پیاده سازی و ارائه خدمات بر اساس برآورد و برنامه کاری

تست کردن  و بررسی کیفیت کار و تعهدات به کار


فرآیند پشتیبانی سایت فروشگاهی و برآورد هزینه طی چه مراحلی انجام می گیرد؟

 

گزارش مشکل برای پشتیبانی فنی
تخمین زمان برای تکمیل
تایید مشتری از برآورد
تکمیل کار
 تنظیم گزارش در مورد وظایف تکمیل شده 

خدمات پشتیبانی سایت فروشگاهی شامل چه موارد است ؟


طراحی سایت فروشگاهی


سرعت سایت فروشگاهی


تحلیل سایت فروشگاهی


امنیت سایت فروشگاهی


قیمت پشتیبانی سایت فروشگاهی


هزینه پشتیبانی سایت فروشگاهی از میزان ساعات مورد نیاز برای انجام کار متخصص محاسبه می شود. قیمت نیز بستگی به محدوده کار و مدت زمان همکاری دارد. غالبا نیاز به حل مجموعه ای از مسائل در سایت است که محاسبه جداگانه آنها دشوار است.قیمت برای کل قسمت وظایف محاسبه می شود. ما با توجه به شرایط آن را به چند فاز تقسیم میکنیم. 

 

طراحی سایت چقدر درامد دارد؟

نحوه سفارش خدمات پشتیبانی سایت فروشگاهی

 

نگهداری سایت یا همان پشتیبانی سایت شامل تمامی فعالیت های مورد نیاز برای تضمین اطمینان از یکپارچگی عملیاتی وب سایت شما و یا اینترنت می باشد. به عبارت دیگر،پشتیبانی سایت انجام دادن تمامی کارهای مورد نیاز برای اطمینان حاصل کردن از این موضوع می باشد که سایت شما همواره قابل اجرا می باشد و با توجه به برنامه ریزی پیش می رود.خدمات جامع پشتیبانی سایت فروشگاهی را با تیم قدرتمند پشتیبان وردپرس با هدف بهبود کارایی سایت خود داشته باشید