|

Mahnazdoosti پرسیده شده 3 سال قبل
چرا با وجود اینکه مخزن ورد پرس افزونه رنک مث رایگان رو ارایه میده باز باید از نسخه های پولی و خرید این افزونه استفاده کرد ؟ مگر نسخه خود وردپرس کافی نست؟
ابوذر نیک پور پاسخ داده در 3 سال قبل

بنده این افزونه رو تهیه کردم به مراتب قابلیت بیشتری نسبت به نسخه رایگان دارد. در بررسی هایی که انجام دادم و مقایسه دیگر سایت ها قابلیت بیشتری نسبت به یوست دارد ولی بنده به شخصه از یوست فیدبک بهتری در قالب فروشگاهی وودمارت گرفتم ولی با توجه به امکاناتش فعلا از رنک مث استفاده میکنم.
با توجه به استراتژی خود افزونه ند نظر را تهیه نمایید.

سجاد احسان فر پاسخ داده در 3 سال قبل

سلام
اگر تمایل دارید از امکانات حرفه ای تر افزونه ها استفاده کنید، میتونید از نسخه pro یا حرفه ای افزونه ها استفاده کنید.
نسخه حرفه ای افزونه ها امکانات خیلی بهتر و بیشتری دارند ( البته باید ببینید نیاز شما رو نسخه رایگان اگر برطرف نکرد، اقدام به خرید نسخه حرفه ای افزونه کنید ).

2 پاسخ
ادریس شاهی جان پاسخ داده شده3 سال قبل
سلام، این مورد فقط برای افزونه رنک مث نیست و افزونه های دیگری مثل یوست سئو، المنتور و ... همگی یکسری ویژگی ها در نسخه رایگان خودشون دارند و البته یکسری امکانات و ویژگی ها دارند که اون ها رو در قالب نسخه پرو یا پولی به کاربران ارائه میدن. خیلی وقتا نیازی به تهیه نسخه پولی نیست و اصلا این حرف درست نیست که باید نسخه پولی رو استفاده کرد، بسته به نیاز شما و امکاناتی که از اون افزونه انتظار دارید می تونید اقدام به خرید کنید یا با همون نسخه رایگان کارتون رو کامل انجام بدین
سپیده جم پاسخ داده شده3 سال قبل
سلام دوست عزیز من به شما پیشنهاد میکنم خصوصیات افزونه رنک مث رو مطالعه کنید و نسخه تجاری و رایگان را باهم مقایسه کنید. قطعا افزونه پرو قدرتمندتر است در ضمن در سئو به این هم فکر نکنید که فقط کارتون راه بیوفته . امیدوارم تونسته باشم پاسخ خوبی بهتون بدم موفق باشید