انجمن وردپرسدسته بندی: سوالات عمومیخطای 404 برای چند تا صفحه مهم سایت
آیدین هشترودی پرسیده شد1 سال قبل
سلام و عرض ادب چند تا صفحه مهم سایت به یکباره نیست شدن و برای باز کردنشون با خطای 404 مواجه میشم. البته برخی شون تو برگه ها هستن ، اما برخی شون از اونجا هم حذف شده اند. صفحات بسیار مهمی چون صفحه ثبت نام، سبد خرید، حساب کاربری، ورود به حساب کاربری ، تمای با ما، حریم خصوصی نمد اعتماد و … البته تک تک افزونه را چک کردم، مشکل از اونجا نیست. با تولید کننده قالب هم تماس گرفتم اونا هم بررسی کردن و گفتن قالب هم مشکلی نداره، با هاست هم صحبت کردم اونا هم میگن اینور هیچ مشکلی وجود نداره، متعجبم که چه بلایی سر این صفحات اومده. تصویر نتیجه بررسی لینک های شکسته با سایت brokenlinkcheck.com رو هم به پیوست ارسال می کنم. اگر از دوستان کسی چنین تجربه ای داره و یا این که میدونه یا حدس میزنه که مشکل از کجا می تونه باشه ممنون میشم که راهنمایی بکنه. با تشکر فراوان
پیوست‌ها

1 پاسخ‌ها
سید داود موسوی نسب عضو سایت پاسخ داده شد3 ماه قبل
سلام دوست من
اینکه الان این اتفاق افتاده خوب نیست و تنها راه اینکه به هاستینگ بگید آخرین بکاپ از زمانی که سایت سالم بوده رو برای شما برگردونه.
اما نکته ای که هست اینکه شما نیازه روی سایتتون حتما افزونه اکتیویتی لاگ رو نصب کنید تا در این مواقع گزارشات رو ببینید که چرا این اتفاق اقتاده چون در این شرایط بدون این ابزار نمیشه گردن کسی انداخت یا حتی از کسی استعلام کرد.
افزونه activity log
امیدوارم مفید بوده باشه

This entry was posted in . Bookmark the permalink.

دوره جامع آموزش پشتیبانی وب سایت

.با طی کردن این دوره، به هیچ دوره دیگری نیاز ندارید
می خواهم با این دوره بیشتر آشنا شوم
.این دوره آموزشی در ایران یک فرصت شغلی جدید است
بستن
Click Me
پاسخگوی آنلاین پشتیبان وردپرس
پاسخگوی آنلاین پشتیبان وردپرس
سید داود موسوی

سلام، موسوی هستم.

به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز خود خدمات یا دوره آموزشی مناسب را انتخاب کنید.

از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

۰۲۱-۹۱۰۱۴۵۱۲ ارتباط در اسکایپ