پشتیبان وردپرس کجاست ؟

پشتیبان وردپرس، محلی برای کار تیمی که نتیجه آن موفقیت کسب و کارهای ایرانی است.

 

در پشتیبان وردپرس می توانید از تجربیات هم تیمی ها استفاده کنید، یاد بگیرید و بعد از اینکه یاد گرفتید، موفقیت یک کسب و کار را در سرتاسر ایران عزیز رقم بزنید.

 

چرا با پشتیبان وردپرس همکاری کنیم ؟

نیاز نیست کار کنید

تعجب کردید ؟ ما در پشتیبان وردپرس کار نمی کنیم، چون عاشق وردپرس هستیم، همیشه تفریح می کنیم.

دیده شدن

ما هیچوقت تیم زحمت‌کش پشت صحنه را پنهان نمی کنیم و تمام تلاشمان این است که به صورت کاملا حرفه ای همکاران ما توسط کاربران دیده شوند.

 

ارتباط با متخصصین

در پشتیبان وردپرس متخصصین زیادی فعالیت دارند که شما هم در این گروه می توانید با این متخصصین به صورت حضوری و غیرحضوری در ارتباط باشید.

 

یادگیری و پیشرفت

برای فعالیت در یک تیم در حال پیشرفت، باید همیشه در حال یادگیری و پیشرفت باشید. اگر طرفدار رشد باشید، این برای شما عالی است.

 

کار از راه دور

برای ما فرقی نمی کند تهران باشید یا شهرستان یا حتی خارج از ایران. در هر کجا (در منزل یا محل کار خود) باشید می توانید با ما همکاری کنید و ما برای این همکاری زیرساخت خوبی را تهیه کردیم که همه در کنار هم بدون مشکل کار کنند ツ

 

حقوق و مزایا و منافع

در طراحی ساختارها به منافع همکاران‌مان (که یکی از آن منافع، موضوع مالی و حقوق است) توجه بسیاری می کنیم تا بتوانیم عادلانه جبران کنیم.

 

افزایش تخصص

وقتی در یک گروه تخصصی فعالیت می کنید تجربیاتی با ارزشی ایجاد می شود که بین هم منتقل شده و باعث رشد شما می شود.

 

کار تیمی

وقتی تنهایی کار کنیم، انتقادی به ما نمی شود، ولی وقتی بصورت تیمی فعالیت کنیم، میتوانیم نکاتی را بشنویم که باعث پیشرفتمان می شود.

 

برای همکاری با پشتیبان وردپرس باید چه مشخصاتی داشته باشیم؟

گوگل باز باشیم

ما معتقدیم بهترین منبع، بهترین دوست و بهترین راهنمای برنامه نویسان و متخصصان گوگل است، پس خیلی خوبه که شما هم اهل جستجو بوده و برای پیدا کردن سوالات خود، دست به سرچ در گوگل باشید.

 

به زبان انگلیسی مسلط باشیم

چون اکثر منابع به روز وردپرس و البته کل دنیای آی‌تی به زبان انگلیسی است، نیاز هست که برای همکاری با پشتیبان وردپرس مسلط به انگلیسی باشید.

 

انتقاد پذیر باشیم

اگر مشتری از عملکرد شما ناراضی بود، اولین گزینه ما قطع همکاری نیست، ترجیح می دهیم اول موضوع را در میان بگذاریم و اگر بهبود پیدا کرد همکاری را ادامه دهیم.

 

منظم باشیم

اولین اصل پشتیبان وردپرس نظم است. برای فعالیت در یک تیم در حال توسعه، باید همیشه در حال یادگیری و پیشرفت باشید. اگر طرفدار رشد باشید، این برای شما عالی است پس نظم در کار و در یادگیری روزانه اصل شماره یک پشتیبان وردپرس است.

 

در چه سمت‌هایی می توانیم با پشتیبان وردپرس همکاری کنیم؟

 

کارشناس پشتیبان

دوستانی که سابقه خوبی با وردپرس دارند و با خطاهای وردپرس آشنا هستند می توانند در سمت کارشناس پشتیبان با ما همکاری کرده و یاری رسان سایتهای وردپرسی باشند.

 

نویسنده و مترجم محتوای آموزشی

ما روزانه محتواهایی تولید می کنیم که از تجربیات همکاران ما یا تجربیات سایت‌های حرفه ای خارجی هست که قبل از ما تجربه کرده‌اند.

 

گرافیست

هر کاربری که سایتی وردپرسی دارد برای توسعه و زیباسازی آن نیاز به المانهای گرافیکی برای جذب کاربر دارد. اگر شما به مسایل UI/UX در زمینه وب سایت مهارت دارید در تیم پشتیبان وردپرس می توانید فعالیت داشته باشید.

 

برنامه نویس PHP آشنا به وردپرس

برنامه نویسان پی اچ پی می توانند در پروژه هایی که در قالب سرویس ایجاد می کنیم همراه ما بوده و اگر با فریم ورک لاراول هم کار کرده باشند در اولویت تیم پشتیبان وردپرس هستند.

 

توسعه دهنده و فارسی ساز افزونه

خیلی از افزونه ها فارسی یا بومی نیستند (درگاه یا تاریخ ایرانی ندارند) مأموریم که اینها را فارسی کنیم و روی وب سایت مشتریانی که درخواست دارند راه اندازی نماییم.

 

سازنده ویدیوی آموزشی

بعضی از افزونه ها، آموزش متنی یا قدم به قدم فارسی برایشان کافی نیست باید دست‌ به کار شویم و ویدیو آموزشی فارسی آسان را تولید کنیم و برای مشتری ارسال یا در وب سایت پشتیبان وردپرس قرار دهیم.

 

سوالاتی که ممکن است به ذهن شما برسد:

ما که تهران نیستیم هم می توانیم با  پشتیبان وردپرس همکاری کنیم؟

بله حتماً. پشتیبان وردپرس با تفکر اینکه متخصصان از سرتاسر دنیا می تواند با ما همکاری داشته باشند تاسیس شده است.

 

برای همکاری با پشتیبان وردپرس چقدر باید زمان خالی داشته باشیم؟

زمان کاملاً دست شماست. می توانید به صورت تمام وقت با ما از راه دور کار کنید یا به صورت هفتگی (حداقل یک روز در هفته )

 

اگر همکاری را شروع کردیم تا کی ادامه خواهد داشت؟

این همکاری تا وقتی که دو طرف (ما و شما) از همکاری رضایت داشته باشیم ادامه دارد. اگر هم وظیفه‌ای که به بهترین شکل انجام نگرفت خیلی سریع با خودتان در میان میگذاریم.

 

اگر رزومه خود را ارسال کردیم، بعد چند وقت با ما تماس گرفته می شود؟

وقتی شما اطلاعات و رزومه خود را برای ما ارسال نمائید، رزومه شما بررسی می گردد. چنانچه مورد تایید ما قرار گرفت در کمتر از یک هفته با شما تماس گرفته می شود و مصاحبه اولیه تلفنی صورت می گیرد. در صورت تایید مصاحبه اول پروژه آزمایشی تایید تخصص هایتان برای شما ارسال می شود. در صورت انجام موفقیت‌آمیز پروژه همکاری با شما شروع می شود و به تیم اضافه می شوید. چنانچه سمت شما نیازمند دسترسی بود، دسترسی های لازم به شما داده می شود.

 

آماده‌اید؟

اگر آماده‌اید همکاری خود را با ما آغاز کنید کافیست فرم زیر را تکمیل نمائید.