بسیاری از شرکت ها, فروشگاه ها, موسسه ها, مراکز آموزشی, افراد و … به فکر طراحی و راه اندازی وب سایت می باشند و قصد دارند با کمک وب سایتی که متعلق به آن ها یا فعالیت آنان می باشد به دنیای اینترنت ورود کنند و در دنیای اینترنت بتوانند دیده شوند و به کسب و کار خود رونق دهند.به جرئت می توان گفت استفاده و راه اندازی یک وب سایت برای ورود به دنیای اینترنت و رونق کسب و کار روش بسیار خوب و سودمندی می باشد که توانسته است برای افراد زیادی درآمد زا باشد و آنان را به سود هنگفتی برساند.افرادی که خود توانایی طراحی و راه اندازی وب سایت را ندارد این کار را به افراد یا شرکت های معتبر می سپارند تا آن ها این کار را با توجه به نوع فعالیت و نیاز های کارفرما آن را انجام دهند و این شرکت ها پس از مدتی پروژه طراحی وب سایت را تحویل می دهند.

پشتیبانی سایت

با توجه به گفته های فوق لازم است بدانید طراحی سایت نه تنها پایان کار نیست بلکه اگر به فکر این هستید که بتوانید از دنیای اینترنت و فناوری, سود و درآمد کسب کنید اول راه است!همچنین لازم به ذکر است در طول زمان کار و فعالیت بر روی وب سایت ممکن است برای وب سایت مشکلاتی عمدی یا غیر عمدی به وجود بیاید که هر کسی نتواند آن را حل نماید. به خاطر همین موضوع اکثر افراد و شرکت هایی که راه اندازی و طراحی وب سایت را به عهده می گیرند با قرار دادی جداگانه و دریافت هزینه ای جدا پشتیبانی وب سایت را نیز عهده دار می شوند, پشتیبانی آن را نیز به عهده می گیرند و وظیفه دارند طبق نظر کارفرما وظایف خود را انجام دهند. عهده دار شدن پشتیبانی وب سایت مسئولیت آسانی نیست! صاحبان وب سایت هایی که از پشتیبانی برخوردار نیستند همیشه با مشکلاتی روبرو می شوند که ممکن است از پس آن بر نیایند. همچنین برخی از این مشکلات می تواند سایت را برای مدتی از حالت up time بودن یا همان در دسترس بودن خارج نماید.وب سایت های وردپرسی نیز از این قضیه مستثنا نمی باشند و این وب سایت هایی که با سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی شده اند هم بایستی از پشتیبانی قوی برخوردار باشند.

پلن فروشگاهی ( ویژه وب سایت های فروشگاهی )

امروزه سایت های فروشگاهی زیادی در دنیای اینترنت فعالیت می کنند و بدون وجود محدودیت زمانی و مکانی محصولات و خدماتی را به مشتریان و کاربران دنیای اینترنت ارائه می دهند. در وب سایت فروشگاهی برخی مواقع مشکلاتی پیش می آید که رفع سریع آن ها از اهمیت فوق العاده بالایی برخوردار است.قیمت خدمات پشتیبانی سایتبرای مثال در برخی مواقع در سیستم پرداخت اینترنتی و آنلاین این سایت ها اختلال هایی به وجود می آید و می تواند باعث ضرر صاحبان وب سایت های فروشگاهی شود. از دیگر مشکلاتی که ممکن است در سایت های فروشگاهی رخ دهد عدم آپلود و بارگذاری محصولات می باشد که دلایل مختلفی دارد. در پلن پشتیبانی وب سایت های فروشگاهی تمامی مشکلاتی که در فروشگاه شما رخ دهد سریعا رفع خواهد شد.با ثبت سفارش این پلن در وب سایت پشتیبان وردپرس به قیمت 328 هزار تومان, می توانید از امکانات زیر برخوردار شوید :
 • بروزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه‌ها
 • رفع خطاهای رایج وردپرس
 • بهینه سازی سرعت سایت
 • بهینه سازی امنیت سایت
 • رفع خطاهای گوگل وبمستر
 • چک لیست مخصوص فروشگاه

پلن عادی ( ویژه وب سایت های شرکتی, شخصی و خبری )

در برخی موارد در وب سایت های شخصی و خبری یا شرکتی به ویژه وب سایت هایی که با وردپرس راه اندازی شده اند, اختلال هایی به وجود می آید که باعث نگرانی صاحبان وب سایت ها می شود. این اختلال ها می توانند سایت را برای مدتی از دسترس بودن خارج کند و مشکلات متعددی به وجود آورد.با ثبت سفارش این پلن در وب سایت پشتیبان وردپرس به قیمت 128 هزار تومان, می توانید از امکانات زیر برخوردار شوید :
 • بروزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه‌ها
 • رفع خطاهای رایج وردپرس
 • بهینه سازی سرعت سایت
 • بهینه سازی امنیت سایت
 • رفع خطاهای گوگل وبمستر

پشتیبانی وب سایت اساتید ( ویژه وب سایت های آموزشی )

امروزه سایت های آموزشی زیادی در حوزه اینترنت فعال هستند که خدمات جالب و متفاوتی ارائه می دهند. سایت های آموزشی علاوه بر فروش محصولات آموزش به نشر مقالات و رسانه های علمی و آموزشی, ارائه آموزش خصوصی به صورت آنلاین در وب سایت و … مشغول هستند.در وب سایت های آموزشی نیز می تواند مشکلات متعدد و مختلفی به وجود بیاید. برخی از این مشکلات فنی و برخی دیگر سرچشمه ای دیگر دارند. با استفاده پلن پشتیبانی وب سایت اساتید, مجموعه ما به پشتیبانی بدون نقص وب سایت شما مشغول خواهد شد و خطا های به وجود آمده در وب سایت شما را در اسرع وقت به صورت کامل و جامع رفع خواهد کرد.با ثبت سفارش این پلن در وب سایت پشتیبان وردپرس به قیمت 228 هزار تومان, می توانید از امکانات زیر برخوردار شوید :
 • بروزرسانی هسته وردپرس، قالب و افزونه‌ها
 • رفع خطاهای رایج وردپرس
 • بهینه سازی سرعت سایت
 • بهینه سازی امنیت سایت
 • رفع خطاهای گوگل وبمستر
 • چک لیست مخصوص فروشگاه
سخن نهائیپشتیبانی وب سایت امری بسیار مهم است که بایستی به متخصص آن سپرده شود! افرادی که پشتیانی سایت را به عهده می گیرند وظایفی دارند که بایستی طبق نظر کافرما آن ها را به درسی انجام دهند.پشتیبانان وب سایت در مقابل صاحبان وب سایت ها پلن های مختلفی را ارائه می دهد که در هرکدام از آن ها خدماتی خاص را ارائه می دهد. در این مقاله به چندین وظیفه ای که می توانید آن ها را پشتیبان سایت خود بسپارید پرداختیم. امیدواریم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *