مشکل Leverage browser caching در آنالیز سایت

همانطور که می دانید به عملیات ذخیره سازی موقت فایل های پر کاربرد یک سایت در مرورگر کاربران، Browser Caching  یا حافظه کش مرورگر نامیده می شود. بطور معمول هنگام باز کردن یک صفحه از وب سایت، تمامی فایل های موجود در آن دانلود و در مرورگر شما به نمایش در می آیند. اگر از حافظه کش مرورگر استفاده نشود، با هر بار مراجعه به آن صفحه، مجددا باید تمامی فایل های تشکیل دهنده آن دانلود شوند و این امر موجب افزایش مصرف پهنای باند اینترنت شما و همچنین سرور سایت می گردد.

با استفاده از حافظه کش مرورگر می توان بعضی از فایل های موجود در وب سایت را بر روی مرورگر کاربران ذخیره نموده و در بازدید های بعدی به جای دانلود این فایل ها به صورت مستقیم از وب سایت، مرورگر از فایل های ذخیره شده در حافظه خود استفاده می کند. در نتیجه تعداد درخواست هایی که یک مرورگر در هر بازدید به سرورهای وب سایت ارسال می کند، کاهش یافته و صرفه جویی قابل ملاحظه ای در استفاده از منابع سرور صورت می گیرد. در عین حال سرعت بارگذاری صفحات وب سایت برای کاربران در بازدیدهای بعدی بسیار افزایش می یابد.

واکشی منابع بر روی شبکه، هم پر هزینه بوده و هم به کندی صورت می گیرد. دانلود فایل ها ممکن است نیاز به رفت و برگشت های متعدد بین کلاینت و سرور داشته باشد و این امر موجب تاخیر در پردازش و احتمالا جلوگیری از باز شدن و نمایش محتوای صفحه و همچنین تحمیل هزینه های داده، برای بازدید کننده می گردد. تمامی پاسخ های سرور باید دارای یک خط مشی مشخص برای حافظه کش به منظور کمک به تصمیم گیری کلاینت ها در استفاده مجدد از پاسخ های واکشی شده قبلی باشند.

چگونه ایمیل‌های مزاحم در وردپرس را از cPanel مسدود کنیم؟

برای حل این مشکل می توانید از خدمات افزایش سرعت سایت استفاده نمایید.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

wordpress
وبینار جدید داریم : سومین دورهمی وردپرس‌کاران ایران
پاسخگوی آنلاین پشتیبان وردپرس
پاسخگوی آنلاین پشتیبان وردپرس
سید داود موسوی

سلام، موسوی هستم.

به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز خود خدمات یا دوره آموزشی مناسب را انتخاب کنید.

از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

۰۲۱-۹۱۰۱۴۵۱۲ ارتباط در اسکایپ