مشکل Leverage browser caching در آنالیز سایت

همانطور که می دانید به عملیات ذخیره سازی موقت فایل های پر کاربرد یک سایت در مرورگر کاربران، Browser Caching  یا حافظه کش مرورگر نامیده می شود. بطور معمول هنگام باز کردن یک صفحه از وب سایت، تمامی فایل های موجود در آن دانلود و در مرورگر شما به نمایش در می آیند. اگر از حافظه کش مرورگر استفاده نشود، با هر بار مراجعه به آن صفحه، مجددا باید تمامی فایل های تشکیل دهنده آن دانلود شوند و این امر موجب افزایش مصرف پهنای باند اینترنت شما و همچنین سرور سایت می گردد.

با استفاده از حافظه کش مرورگر می توان بعضی از فایل های موجود در وب سایت را بر روی مرورگر کاربران ذخیره نموده و در بازدید های بعدی به جای دانلود این فایل ها به صورت مستقیم از وب سایت، مرورگر از فایل های ذخیره شده در حافظه خود استفاده می کند. در نتیجه تعداد درخواست هایی که یک مرورگر در هر بازدید به سرورهای وب سایت ارسال می کند، کاهش یافته و صرفه جویی قابل ملاحظه ای در استفاده از منابع سرور صورت می گیرد. در عین حال سرعت بارگذاری صفحات وب سایت برای کاربران در بازدیدهای بعدی بسیار افزایش می یابد.

واکشی منابع بر روی شبکه، هم پر هزینه بوده و هم به کندی صورت می گیرد. دانلود فایل ها ممکن است نیاز به رفت و برگشت های متعدد بین کلاینت و سرور داشته باشد و این امر موجب تاخیر در پردازش و احتمالا جلوگیری از باز شدن و نمایش محتوای صفحه و همچنین تحمیل هزینه های داده، برای بازدید کننده می گردد. تمامی پاسخ های سرور باید دارای یک خط مشی مشخص برای حافظه کش به منظور کمک به تصمیم گیری کلاینت ها در استفاده مجدد از پاسخ های واکشی شده قبلی باشند.

رفع مشکلات مربوط به محدودیت ها در وردپرس

برای حل این مشکل می توانید از خدمات افزایش سرعت سایت استفاده نمایید.

 

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پاسخگوی آنلاین پشتیبان وردپرس
پاسخگوی آنلاین پشتیبان وردپرس
آزاده قشقایی

سلام، آزاده قشقایی هستم.

به شما کمک میکنم که متناسب با نیاز خود خدمات یا دوره آموزشی مناسب را انتخاب کنید.

از صحبت با شما خوشحال خواهم شد.

۰۲۱-۲۶۸۵۰۸۴۹ 09190433504

آزمون مهارت وردپرس

این آزمون برای سنجش مهارت شما در وردپرس طراحی شده و می توانید با انجام این آزمون میزان مهارت خود را در وردپرس امتحان کنید و از میزان مهارت خود مطلع شوید

همین الان می خواهم آزمون دهم

انجمن تخصصی وردپرس

در این انجمن میزبان شما هستیم برای پاسخ به کلیه سوالات شما در رابطه با وردپرس و همچنین سوالات شما در مورد طراحی سایت

می خواهم سوال بپرسم

دوره های آموزشی

در این بخش کلیه آموزشهای مرتبط با طراحی سایت و وردپرس قرار داده شده که می توانید لیست آن را از لینک زیر بررسی نمایید.

لیست کامل دوره ها
آزمون وردپرس
انجمن وردپرس
دوره های آموزشی
بستن