تحلیل سایت و عیب‌یابی وردپرس

این سرویس به شما کمک می‌کنه تا سایتی بدون مشکل رو تجربه کنید.

چه خوب، می‌خوام سایتم تحلیل کیفیت (QA) بشه.

خدمات تحلیل سایت و عیب‌یابی وردپرس

وقتی در مورد تحلیل سایت و عیب‌یابی وردپرس صحبت می‌کنیم، سوالاتی برامون پیش میاد. در این بخش می‌خوایم به بررسی دقیق این موضوع بپردازیم و به این سوالات پاسخ بدیم.

اگر اهل پادکست هستی، برات در قالب یک پادکست همهٔ موارد رو توضیح دادم، فقط کافیه گوش کنی.

می‌خوام سایتم توسط شما تحلیل کیفیت (QA) بشه.

چرا ما برای تحلیل و عیب‌یابی سایت شما مناسب هستیم؟

مجموعهٔ پشتیبان‌وردپرس با توجه به سابقهٔ بیش از 5 سال در بخش تحلیل و عیب‌یابی سایت و بهره‌گیری از یک تیم حرفه‌ایِ برنامه‌نویسی، آشنایی کاملی با مشکلات فنی و ظاهری وب‌سایت‌ها دارد، به همین دلیل گزینهٔ مناسبی برای انتخاب در این زمینه است.

عیب یابی وردپرس

خدمات عیب‌یابی سایت وردپرسی، مناسب چه نوع سایت‌هایی است؟

این خدمات برای تمامی سایت‌های وردپرسی مفید است، ولی برای سایت‌هایی که به درآمد رسیده و ترافیک خوبی دارند، به شدت ضروری است. چون وجود کوچک‌ترین مشکل روی سایت، باعث افزایش سریع نارضایتی کاربران شده و اعتبار سایت به سرعت کاهش پیدا می‌کند، در نتیجه درآمد سایت پایین می‌آید.

پس این سرویس برای سایت‌هایی با بازدید بالا مفید نیست، بلکه کاملاً ضروری است. به عبارتی نیاز هست که به‌صورت مرتب، سرویس عیب‌یابی روی این سایت‌ها اجرا شده و در صورت مشاهدهٔ هر مشکلی، سریعاً برطرف شود.

می‌خوام سایتم تحلیل کیفیت (QA) بشه.

چرا سایت‌ها به تحلیل تخصصی وردپرس نیاز دارند؟

در فرآیند طراحی سایت، اقدامات زیادی بر اساس استانداردهای جهانی باید انجام شوند که با توجه به سرعت بالای پیشرفت تکنولوژی، این استانداردها ممکن است به‌صورت روزانه تغییر کنند. بنابراین اگر طراح سایت، آموزش‌های استاندارد ندیده باشد، این استانداردها را هم بر روی سایت پیاده‌سازی نمی‌کند.

حتی طراحان حرفه‌ای سایت هم به هنگام مواجهه با کارفرماهایی که درخواست‌های زیادی دارند، امکان دارد اجرای این جزئیات را فراموش کنند. بنابراین، در نهایت تعجب می‌بینیم که سایت به کارفرما تحویل شده، ولی هنوز استانداردهای جهانی پیاده‌سازی نشده‌اند و کارفرما که از این فرآیندها و جزئیات هیچ اطلاعاتی ندارد، در طول زمان متضرر خواهد شد.

چه بخش‌هایی از سایت ما نیاز به خدمات تحلیل سایت دارند؟

طبق تجربهٔ به دست آمده در پشتیبان‌وردپرس، تحلیل تخصصی سایت شامل موارد زیر است:

 • بررسی عملکرد ظاهری سایت،
 • بررسی عملکرد فنی سایت.

در ادامه هر کدام رو برای شما شرح خواهم داد، پس با دقت همراه من باشید.

بررسی عملکرد ظاهری سایت

در این حالت، تمامی بخش‌های مختلف صفحهٔ اصلی و صفحات داخلی سایت در نظر گرفته شده و جزءبه‌جزء بررسی می‌شوند تا از نظر ظاهری عملکرد خوبی داشته، همهٔ موارد به صورت کاملاً استاندارد جانمایی شده و خطایی نداشته باشند. منظور از استاندارد، استانداردهای جهانی در طراحی سایت است.

این بررسی شامل:

 • هدر سایت،
 • اسلایدرها (تصاویر، مقالات و محصولات)،
 • نمایش تصاویر (اسلایدرها، مقالات و بنرها)،
 • ترجمهٔ تمامی بخش‌ها،
 • فوتر سایت.

بررسی عملکرد فنی سایت

در این حالت تمامی بخش‌های مختلف صفحهٔ اصلی و صفحات داخلی سایت از نظر فنی و به‌صورت جزءبه‌جزء بررسی می‌شوند تا همهٔ اجزاء عملکرد صحیحی داشته و کاربر به هنگام کار با سایت، با هیچ بخشی به مشکل برنخورده و رفتار هر بخش صحیح و بدون‌نقص باشد.

این بررسی شامل:

 • هدر سایت (لوگو، منوها، اطلاعات تماس و شبکه‌های اجتماعی)،
 • عملکرد صحیح اسلایدرها،
 • عملکرد صحیح فرایند کامل ثبت نام در سایت،
 • عملکرد صحیح فرایند کامل خرید از سایت،
 • عملکرد صحیح فرایند استفاده از محتوا و محصولات،
 • عملکرد صحیح سایت در مقابل حملات هکری،
 • عملکرد صحیح سایت در مقابل موتورهای جستجوگر (گوگل، بینگ و …)،
 • عملکرد صحیح سایت در زمان کار با مرورگرهای مختلف،
 • عملکرد صحیح سایت در زمان کار با دستگاه‌های مختلف (رایانه، تبلت و موبایل).
می‌خوام سایتم تحلیل کیفیت (QA) بشه.

خدمات تحلیل وردپرس چقدر زمان نیاز دارند؟

اگر در حین فرآیند بررسی، سایت دچار مشکلات فنی نبوده و امکان بررسی وجود داشته باشد، این خدمات معمولاً به ۱۲ ساعت زمان نیاز دارند که بعد از اتمام بررسی، گزارش آن برای شما ارسال می‌شود.

خدمات تحلیل وردپرس، توسط چه کسی انجام می‌شود؟

هر زمان شما در بخش پشتیبانی ثبت‌نام کنید، می‌توانید با کلیک روی منوی سرویس‌ها و زیر-منوی سفارش سرویس جدید، پلن تحلیل کیفیت QA را سفارش بدهید. سپس، فاکتور برای شما صادر شده و آمادهٔ پرداخت است. بعد از انجام فرآیند پرداخت و با ایجاد یک تیکت برای بخش پشتیبانی، درخواست شما به یکی از متخصصان پشتیبان‌وردپرس که کاملاً در زمینهٔ تحلیل و عیب‌یابی وردپرس آموزش دیده و مهارت کامل دارد، ارجاع داده می‌شود.

بعد از تحلیل و عیب‌یابی سایت وردپرسی شما، گزارش کامل آن تهیه و در همان تیکت قرار خواهد گرفت.

آیا تضمینی برای عیب‌یابی سایت وردپرسی وجود دارد؟

سرویس عیب‌یابی سایت، جزو خدماتی است که به‌صورت دوره‌ای و حداقل هفته‌ای یک‌بار نیاز به اجرا دارد تا با ارزیابی عملکرد صحیح وب‌سایت، از بروز خطاهای احتمالی جلوگیری شود. بنابراین، نمی‌توان تضمینی برای تکرار نشدن خطاهای سایت در آینده ارائه داد و نیاز هست که به‌صورت مرتب، سرویس عیب‌یابی خطاهای وردپرس اجرا و در صورت مشاهدهٔ هر گونه خطا، مشکل سریعاً‌ برطرف شود.

اگر هنوز سوالی دارید لطفاً با شماره زیر تماس بگیرید

جهت مشاوره رایگان با شماره ۰۹۱۹۰۲۸۲۹۵۱ تماس بگیرید.

می‌خوام سایتم تحلیل کیفیت (QA) بشه.

میانگین امتیازات ۳ از ۵
از مجموع ۹۴ رای